Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Marian Cozma koporsóján Pick szalámi logó volt?

Figyelt kérdés
Egy ember halálából is hasznot kell húzni? Egyszerűen alig hiszem el hogy ez megtörténhet, a gerinctelenség netovábbja...
2009. febr. 20. 04:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos egyesek így értemlezik a piacgazdaságot... Nyugodjon békében!
2009. febr. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
UUUristen!!! hat ez gusztustalan!hat bizony,egy koporso nem reklamtabla,szerintem egy temetoben nem szabadna helyet adni semmifele reklamnak!DURVA,meg ebben a mai haszonleso vilagban is.
2009. febr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Elnézést, hogy hitetlenkedek, de ezt egyszerűen nem tudom elhinni.


Egy cikkel, vagy fotóval alátámasztanád ezt?


Amit én tudok a dologról:

Marian Cozma húga a szegedi játékosoktól megkapta a Pick nyolcas számú, Cozma feliratú mezét, melyet a csapat valamennyi tagja aláírt.

2009. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
97%
Én is kíváncsi lennék a fotóra. Az tény, hogy tényleg adtak a családnak egy mezt. Szerintem azon láthattad a logót, mert rá volt "terítve".
2009. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Így terjednem az urban legendek ... így terjed a b@romság is. Egy bolond százat csinál. :(
2009. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt semmiféle logó a koporsón.Mielőtt mindenféle baromságot ideírnátok,jó lenne utánanézni...Ez a válaszadókra is érvényes mert így kerekedik ki aztán egy hatvan válaszos semmi.
2009. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%

[link]


Itt van egy video összeállítás teljes méltóságban lett elbúcsúzva tőle.


Kedves kérdés feltevő ha bunkó lennék azt mondanám h menny a )(-ba de nem mondom.

2009. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
A szegediektől kapott mezen volt a lógó és nem a koporsón te bunkó!
2009. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
83%
A kérdező lehet, hogy nem jól látta vagy félreértett valamit. Ezért nem kell bunkónak nevezni! Pocskondiázni máshol kell!
2009. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen...ha akkora bunkó lennék, nem botránkoztam volna meg rajta nem gondolod? a temetést meg lehet valahol újra nézni? mert abban láttam, de akkor lehet tényleg rosszul...
2009. febr. 20. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!