Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történik egy zeneiskolai...

Mi történik egy zeneiskolai meghallgatáson?

Figyelt kérdés

Szeretnék zeneiskolába járni, de szerintem ez már túl késő nekem.

15/F


2011. márc. 11. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnézik, van-e hallásod, énekelned kell egy kicsit. Emlékszem, amikor engem felvételiztettek, kb. hatéves voltam, ráadásul elkéstünk a felvételiről és már órát tartott a szolfézstanár, úgyhogy az egész csoport előtt kellett énekeljek :D

Valószínű esetedben megkérdezik, mit tanultál eddig énekből vagy ilyesmi. De csak azért, mert ha pl. már simán tudsz szolmizálni, akkor felesleges elsőtől végigjárnod, kezdhetsz felsőbb évfolyamon is.

Egyébként nem túl késő, én 22 vagyok, és most tervezem, hogy ősztől megint megyek egy másik hangszerre :) Azt hiszem, 21 éves korig gyakorlatilag ingyenes az oktatás, és 23 vagy 25 éves korig kell nagyobb összeget fizetni érte.

2011. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!