Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Zeneiskolai felvételin mit...

Zeneiskolai felvételin mit énekeljek? Egyáltalán lehet külföldi számot énekelni vagy csak és kizárólag magyart?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Heavy Troopers - Lost Control :D
2011. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szeritem valami klasszikussal, de nem muszály magar legyen... és zenesulis vagyok, és bach-ot meh ijesmit énekelünk, de többször olaszul vagy németül vagy spanolul, de csak klasszikusat
2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) amúgy nem ének szakra szeretnék menni, csak ha jól tudom a felvételin énekelnem kell :( amit amúgy nem nagyon tudok..
2011. máj. 26. 19:54
 4/9 anonim válasza:

Olyat nem hallottam, hogy nem ének szakon énekelni kell. Én hegedültem oda nem kellett.Éneken erdélyi népdalcsokorral készültem, sikeres volt.

Ha van zenei előképzettséged akkor hasznát fogod venni; bármit is választasz: egy kalappal a felvételire!

2011. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha "amúgy"nem nagyon tudsz énekelni:) akkor szerintem magyar számmal "lépj fel"lehetőleg valami népdal-félével,mert annak mindig örülnek.
2011. máj. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Schönberg dalokkal (zongorakísérettel vagy anélkül) is bevágódhatsz a tanároknál. :))
2011. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. máj. 30. 19:49
 8/9 Dark Prophet válasza:
Magam is zeneiskolat vegeztem es zenetanarim van. Kulfoldi szamot is nyugodtan enekelhetsz. A felveteliztetok nem arra kivancsiak hogy mekkora magyar vagy, hanem hogy milyen a hangod. Valassz valami olyant ami minel szelesebb skalaban kihasznalja a hangod. Tehat egy olyan dalt ami a mely hangjaidat es a magasakat is (ameddig felersz) kihasznalja es megmutatja. Erre kivancsiak a tanarok:) Sok sikert:)
2011. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2011. jún. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!