Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes az hogy ha...

Luther Buffols kérdése:

Szerintetek helyes az hogy ha a tanárom megtiltotta hogy nézzük a valóvilágot és én mégis nézem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 18:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem én sem, hogy tiltás lett volna. Egy tanár semmitől se tud eltíltani, csak tanácsot adni, hogy mit ne csinálj.

Speciel ez egy jó tanács volt, fogadd meg.


De ha nézed is, nézd kritikus szemmel és ne úgy, hogy na ez az életcélom, meg ezek a példaképeim.

2011. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az egész országnak megtiltanám. :)
2011. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azzal, hogy megtiltotta, és nem lebeszélni próbált, még érdekesebbé tette számodra.
2011. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

mivel nincs tv-m ezért a youtube-on belenéztem pár részbe.

ezek után csak egyetlen kérdésem merült fel: ki a fenét köt le ez a tömény baromság?


inkább arra kéne sarkallni a diákokat és fiatalokat, hogy olyan dolgokat csináljanak, ami a szellemi és testi gyarapodásukat segíti, és nem pedig leépíti őket. nem hiszem el, hogy valakiket ez érdekel, és örömüket lelik benne, hogy nézik... annyi iszonyat érdekes más műsor van helyette, egy halom ismeretterjesztő csatorna vagy a neten jó oldalak, amivel tölthetnétek az időtöket, de helyette valóvilágot néztek a fb-on irogatjátok, h mi megy benne.

ez nektek dicsőség vagy valami jól eső érzés? vagy épp ti vagytok a normálisak és én nem?


egy normális iskolában a tanárnak nem kell ilyesmit megtiltani vagy lebeszélnie a diákokat arról, h nézzék, mert némi intelligenciával rendelkező embereknek eszébe nem jut, hogy pont ezt a maszlagot válassza az est fénypontjának.

2011. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem a vv egy nagy baromság DE


hogy jön ő ahhoz, hogy megtiltsa mit nézel otthon?

2011. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!