Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a szeretet értelme?

Mi a szeretet értelme?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni. Lehet mélyponton avgyok, mivel egy általam nagyon megbecsült, nagyon szeretett személy megutált, és nem tudom miért.
2011. márc. 11. 20:57
 1/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy a sátánista zenék (mint pl. Dimmu borgir), amiket hallgatok, mert igen nagy rocker vagyok, ezt tették volna velem?? nem hiszem, de tényleg nem látom sok értelmét a szeretetnek, engemet sem szeretnek se szüleim, se az edzőm, akit én nagyon szeretek, a világon a legjobban. de mi a francnak... nem viszonozza senki már mióta, csak adok, adok, de nem szeretnek attól még.
2011. márc. 11. 21:24
 2/9 anonim válasza:

Én 10 éve hallgatok metalt. 10 évesen kezdtem gyengébb rockzenével, ma viszont vevő vagyok a death metalra is. Még is jól megvagyok az emberekkel,szüleimmel.Haverok nem néznek le emiatt,mert jól kijövök velük. Sőt a barátnőm ilyen zenéket nem hallgat és jól megvagyunk. Szóval nem hiszem h a zene tenné ezt veled.

Keresd más valamiben a hibát...Szeretet lényege hogy megtalált benne a boldogságot. Ismerkedj sokat,járj el helyekre.

20F

2011. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

megválaszoltad , mélyponton vagy nem reálisan látod a dolgokat hanem negatívan

igen is sok értelme van és a zenének ebbe nincs semmi beleszólása

szimplán nem tapasztaltad meg még milyen az igazi szeretet , hogy is láthatnád addig az értelmét ha csak az egyik oldalon voltál?

2011. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem hallgatok semmi rockot,vagy metalt,de én is ezt kérdezem.Amikor valaki azt mondja,hogy szeret,akkor azt nem tudom hová tenni.Csak mond valamit,mint a sok r ohadék lány is aki átvert.Peresze,addig szeret amég megcsinálom amit akar.De egy szó és hú hú mégse szeretlek.Ebben a világban ennyi van.Semmi más.Ne is álmodozzunk arról,hog minden rendbe jön,meg normális emberek lesznek.Sosem lesznek azok és a szeretet mindíg csak egy követelt érzés lesz.
2011. márc. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre csak ezt tudom mondani: [link]

Mégha ateista is lennél a szeretet ugyanúgy szeretet. Úgyhogy olvasd csak el, nem veszíthetsz semmit.

2011. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, elolvasom
2011. márc. 13. 22:24
 7/9 A kérdező kommentje:
elolvastam... hát erről a véleményem az, hogy ismerem a szeretet gyönyörűségét, az edzőmre nagyon nehezen haragszom meg, megakarnám ha tudnám minden bajtól védeni, kiállok érte és mellette, mert nagyon szeretem. De ő ezt nem értékeli, számára egy sportoló vagyok a szakosztályán belül a sok közül. Ez fáj nekem nagyon. Próbáltam kicsit hanyagolni, de nem közeledett. Pedig egy nagyon aranyos, kedves ember, úgy kilehet vele jönni, csak velem nem tud valamiért... ez engemet agyonnyom, ő lenne édesapám helyett apám, sőt, úgy tekintek rá. De a másik edzőtársamat meg úgy szereti, mint lányát, szóval a fa_om tudja már mi van de qrvaelegem van. És nem csak ő teszi ezt velem, de őtőle fáj a legjobban.
2011. márc. 13. 22:32
 8/9 A kérdező kommentje:
ateista nem vagyok, csak egyszerűen nem találom helyemet sehol se. És életemnek talán legnagyobb problémája, amiből annyi gond származik: nem igazán bírom szeretni Jézust sem, mint ahogy már másokat sem, kivéve persze 1-2 illető.
2011. márc. 13. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el téged is szeretnek, noha lehet hogy épp nem az edződtől kapod meg, és nem éppen úgy kapod meg mint ahogy te gondolnád! Barátaid vannak nem? Kicsit foglalkozz velük többet!
2011. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!