Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék "természetesen"...

Hogyan tudnék "természetesen" és közvetlenül viselkedni majd?

Figyelt kérdés

Holnap megyek barátom anyukájával és kb. 10 ismerősével egész napra kirándulni. Elmesélései alapján jó társaság, viszont én nehezen oldódok fel idegenek között, és nem akarok egész nap kuka lenni...

A korosztály kb. 35-45 év, és csak 1 személyt ismerek. Barátom sajnos nem tud jönni, pedig úgy könnyebb lenne ismerkedni:).

Tudnátok adni valami tanácsot, hogy hogyan oldódjak majd fel? Előre is köszönöm!

19/l


2011. márc. 12. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

hát mosolyogj, kérdezz, ugye de szép...de vagány...ilyenek...légy nyitott, ha mondanak vmit akkor reagálj, ne kussolj:)

sok sikert:D

2011. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Valami témával úgy is meg lehet szólítani egy neked szimpatikus embert.Vagy valaki úgy is hozzád szól valamivel, akkor kezdj beszélgetni, kérdezz, ki ő mit csinál, blablabla :) Hidd el egy kis gyakorlás után megy minden magától, régen én is ilyen voltam, ma meg már bárkivel bármiről, bármikor :D...És mosolyogj!!!!!Ez a legfontosabb, mert akkor sokkal szimpatikusabb leszel az embereknek, meg hülyéskedéssel is sok mindent el lehet "érni" :)
2011. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Hidd el, ezt majd ők megoldják! Nincs ezen mit parázni. :)
2011. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Remélem sikerül majd megszólalnom :).

2011. márc. 12. 13:13
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Lolita'95!


Mint írtam a barátom anyukájával megyek, amiből következik, hogy van barátom (ráadásul nem 2 hetes kapcsolat). A másik pedig, hogy nem akarok apámkorúakkal kezdeni.

2011. márc. 12. 17:07
 6/8 anonim válasza:
43%
Nem tudod, mit hagysz ki..
2011. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem hagyok ki, mivel nem vágyom rá, hogy vadidegen férfiakra másszak rá.
2011. márc. 12. 17:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok.
2011. márc. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!