Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyha megismerkednétek egy...

Hogyha megismerkednétek egy hozzám hasonló lánnyal, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
én nehezen oldódok fel idegenek között,pontosabban van 1-2 osztájtársam akikkel nem is szoktam beszélni,és bár össze vagyunk egész nap zárva a suliban,mégis amikor odakerül hogy beszélgetni kell,meg se tudok szólalni,ők próbálnak velem beszlni,de én a kérdéseket egyszerüen csak letudom egy igan,nem-mel vagy vlami rövid,egyszavas válasszal...ezért sokan bunkónak,vagy "lehetetlennek" tartanak,ezért nincs is sok barátom,úgy osztályon belül...pedig én nem tehetek róla,akiket nem ismerek annyira,azokkal nem tudok jót beszélgetni,folyton csak feszengek hoghy nehogy olyat mondjak amitől hülyének néznének...szerintetek hogyan változzakmeg?mit gondolnátok róllam,ha talákoznánk?
2011. márc. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam tinikent. Azt gondolom, hogy sokan megvaltoznak, mikor tobb ideig szokjak a kozosseget es felnonek. De van, aki ilyen gatlasosabb marad. Nincs ezzel gond. Nem kell mindenkinek 200 "barat", hidd el.
2011. márc. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen barátnőm, illetve most is barátnők vagyunk, csak már sokat válozott. Ő nagyon nehezen tudott feloldódni közösségben, semmiről se volt véleménye, mindenről csak bólogatott. Tudtam, hogy gátlásos, ezért sokáig eltűrtem ezt, de amikor már fél év barátkozás után se változott, akkor én is arra kezdtem gondolni, hogy nagyképű, és nem is akar jóban lenni.

Szerencsére sikerült tisztázni a helyzetet, és mostmár rá se lehet ismerni az akkori énjére. Ő is sokkal jobban érzi magát mióta változott, kivirult, társasági életet él:)

Úgyhogy merj megszólalni, nyiss az emberek felé, azzal csak jól jársz. És ne félj, hogy hülyeségeket mondasz, néha mindenki mond hülyeséget, ez benne van a pakliban, de szerintem inkább légy "hülye" a véleményed miatt, mint ostoba, amiért véleményed sincs!

2011. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen én is ilyen voltam.

Ma se vagyok a társaság középpontja de van hogy rám szólnak hogy ne beszéljek olyan hangosak mert már szinte kiabálok és sokszor nagyon hangosan tudok nevetni.


Ha jól összecsiszolódsz az osztálytársaiddal akkor nem lesz ilyen gondod, idegenek társaságában én se tudok mit mondani, főleg ha azt se tudom ki mivel foglalkozik, mit szeret és mit nem.

2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösi a válaszokat :) megpróbállok nyitottabb lenni az osztálytársaim felé (:
2011. márc. 27. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!