Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a magyar...

Szerelmes vagyok a magyar tanárnőmbe. Veletek volt már ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg ezt a tanárt. Épp magyar óra következett, még nem ismertük ezt a tanárt. Mikor beléptem az osztályba - mikor megláttam ezt a tanárt, belém hasított valami fura érzés, amitől tudtam, ő más lesz, mint a többi.
2011. okt. 9. 00:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok.
2011. okt. 9. 00:26
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
egyik szünetben óra után menj oda hozzá, vidd be a wc-be és sz*pd le. biztosan kitűnő leszel év végén.
2011. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bitangbigtank ***** válasza:
42%
vagy vicc vagy lezbikus csajjal van dolgunk
2011. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Volt már hasonló, anno gimibe csak én a magyartanáromba (lány vagyok:D)..de inkább csak ilyen rajongásféleség lehetett részemről..amúgy nem volt sokkal idősebb nálunk
2011. okt. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

13 éves koromban én is szerelmes voltam a magyartanárnőmbe. 24 éves volt, nemrég végzett az egyetemen, gyönyörű, nagy zöld szemei voltak, érzéki szája, hosszú, barna dauerolt haja, benne szőke tincsekkel, és dús keblei izgatóan ringtak a blúza alatt. Ehhez hosszú szoknyát, és csizmát viselt, és az összhatástól totál kész voltam. Órai feladat közben előfordult, hogy odajött hozzám, és lehajolt, hogy megnézze, mit írtam. Éreztem a parfümjét, és a lágy leheletét, amikor halkan suttogott a fülembe. Ragyogó, okos szemébe néztem, és megláttam a blúza alatt a melleit. Azt hittem, ott megyek el helyben....


(Ja, és fiú vagyok, 31 éves ;) )

2011. okt. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem dettó csak egy másik szakossal és szerencsére nem tanít. Nem tudom mit csinálnék, ha ő lenne a tanárom..Basszus nem lehet egyszerű helyzet. Nekem már az is elég, ha meglátom a folyosón és kész vagyok.
2011. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! én elég visszahúzódó személyiség vagyok, megvan a magam kis világa, vannak barátaim, beszélgetőpartnereim,de egyébként csak a magam kis világa létezik meg ŐŐŐ :) természetesen!!!! kedves volt hozzám!

nyitott!! énmeg imádoom.


20onéves vagyok. 20on év elejei.

hogyan szerezzem meg a tudta nélkül

a telefonszámát? :OOO segítsetek!!!

2011. okt. 10. 00:51
 8/9 anonim ***** válasza:

És majd felhívod, beleszól és lerakod?:D

Mi célod van vele?

Egyébként netes telefonostudakozó vagy a portán is eltudod kérni, esetleg felhívod ofőd, mint anyud, hogy szeretnél vele beszélni..

2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

"szemébe néztem, és megláttam a blúza alatt a melleit"


jó célzott nézés lehetett az:D

2013. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!