Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rajtam kívül még valaki aki...

Rajtam kívül még valaki aki szintén olyan mint én (mármint én nem vagyok haragtartó és mostanság sosem haragszok senkire)?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy van hogy valaki kibeszél és kb vagy pár napig haragszom rá aztán már semmi. Még szóba is képes vagyok vele állni. Furcsa, mert régebben iszonyatosan haragtartó voltam.
2011. márc. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Részben hasonlítok, énsem tudok haragudni, viszont pozitív érzéseket sem tudok olyan szinten táplálni, mint régebben.
2011. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye szerint biztosan vannak. Én nem vagyok ilyen. Iszonyat módon haragtartó vagyok.
2011. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, bár ugyanolyan nyitottan nem tudok közeledni az olyan emberek felé, akik pár nappal azelőtt kibeszélt, vagy megbántott valamivel. Emberek vagyunk, ha egyikőjük kérdez valamit, nem viselkedek úgy mint egy durcás kisgyerek, vagy mint valami állat, de azért kezesbárány sem vagyok. 20/L
2011. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok haragtartó, olyannyira, hogy tényleg el sem tudom képzelni, milyen lehet, amikor valakitől bocsánatot kérnek, és az illető nem tud megbocsátani.

Nekem ilyenkor mindig az jön le, hogy ezek szerint fontos neki a kapcsolatunk, és ez számomra azonnal felülír mindent.

Most nem az "érdekből bocsibocsira" gondolok, az olyanokkal igazi barát nyilván nem tudok lenni, de nyilván akkor előtte sem voltunk barátok, csak afféle "diplomáciai" kapcsolatban voltunk; annak az újrafelvételére meg történetesen tényleg elég az "érdekből bocsibocsi" is, elvégre kinek jó, ha nem állunk szóba? Attól még "tárgyalhatunk" egymással, hogy nem bízom az illetőben (ahogyan valószínűleg előtte sem bíztam).

2011. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!