Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy a szomszédok a...

Normális, hogy a szomszédok a kerítés mellett állva nézik ahogy dolgozunk az udvaron?

Figyelt kérdés
Szóval az udvarunkban dolgoztunk egyik nap 1-2 órát, viszonylag zajos volt az oké, hogy a szomszéd kijön megnézni mégis mi a helyzet, de felváltva jöttek ki, cigivel a szájukba néztek át, néha csak 1 ember jött ki, volt hogy 3an is ott álltak aztán nézték. De általában legalább 1 ember végig ott állt és nézett át. Jó amúgy biztos nem rossz szándékból, mert volt hogy átjött valaki segíteni amikor valami nehezet kellett átrakni (bár mondtuk hogy nem kell segítség), aztán mondjuk átraktuk, azért megköszöntük neki aztán téblábolt ott még pár percet aztán visszament a kerítés másik oldalára. Elég kellemetlen volt úgy dolgozni néhány családtagomnak, hogy nézték amit csinálunk. Engem mondjuk nem zavart annyira, nektek mi a véleményetek?
2011. márc. 14. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális. Oké, hogy hanggal járt, és? Nálunk is dolgoztak a szomszédban, mégsem álltunk kint a folyosón és néztük őket.

Annyira rühellem az ilyen embereket, akik belebámulnak a másik szájába. Szerintem nyugodtan odaszólhattok nekik, hogy: "Na jó a műsor? Gondolom, ha már ennyi ideje néznek minket, családilag." Hátha erre észbekapnak, bár lehet hogy nem, ha ilyen suttyók. De minél előbb érdemes beszélni velük. Pl. jön a jó idő, kimentek napozni, vagy olvasni, stb. akkor is felváltva fognak titeket bámulni.

2011. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez nem feltétlen rossz.

van, ahol még az emberekben van a kaláka munka.

Ma én segytek neked, holnap te segítesz nekem

mint írtad is, hogy kéretlen jöttek, és segítettek.

ha most költözték oda, és különbözőek vagytok, akkor nehéz dolgod lesz.


Mi 40 éve költöztünk ide, az volt a divat, hogy nem zárták az ajtót, kiszolgáltaák magukat egymás hűtőjéből.

Mi ezt nem bírtuk. kerítést építettünk, akkor vasárnap hajnalban csöngettek, hogy egy hagymát kölcsönkérjenek az ebédhez ...


Itt csak te lehetsz a "városi", aki fönnhordja az orrát.

2013. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán még szerencse is az ilyen szomszéd,segítőkészek,érdeklődők,majd megszokjátok egymást.Csak jobb mint az olyanok,akik még egy jónapot sem kívánnak, ha épp a kertben vagytok!
2013. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!