Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legelviselhetetlenebb a...

Mi a legelviselhetetlenebb a jelenlegi munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Érdekel itt elsősorban minden, a munkatársi kapcsolatokon át a feladatmennyiségek.
2011. márc. 20. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy összesen 20 perc a szünetem a 8 órában, pedig előző munkahelyemen is 40 perc volt, az előttiben meg 30. Másrészt 3 műszakban elvárják a minőséget, és majdnem hogy minimálbért kapunk rá. Kb. 80 ezret.
2011. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nővérem is pont ilyen helyen dolgozik, hogy alig van szünet :S Nagyon rossz lehet :S És gondolom álló munka ráadásul a tiéd is.
2011. márc. 20. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Stresszes (legalábbis számomra), egy ideje már 2-3 ember munkáját kell végeznünk fejenként, a kollégák legtöbbje kétszínű, megbízhatatlan ember, az lép feljebb aki jobban tud nyalni, fizetés is csak annyi amennyit muszáj megadniuk.
2011. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem az zavar a legjobban, hogy többen vagyunk egy irodában, és egy csaj, mindenkit kibeszél. Tehát ha már kilépünk az ajtón, egyből szíd bárkit... Úgy hallom, máshol is ez van, de sajnos én nem tudom még ezt egyenlőre hova tenni... (első munkahely)
2011. márc. 20. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Néha álló, néha ülő, de van hogy vegyesen. Fröccsgépen dolgozok, mikor melyik jut nekem és az milyen magas, mennyire esik kézre ülve vagy állva. Nem zavar ha állnom kell, csak 100 alatt már nem szabadna fizetést adni 3 műszakra! Szerintem... de biztos mások szerint is.
2011. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem sem szabad, az iszonyat kevés a 3 műszakra. De sajnos nem nagyon becsülik meg az igazán dolgozó embereket :(
2011. márc. 20. 14:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kollega, akinek folyton szófosása van, fusizik, öntelt és megbízhatatlanul dolgozik. De szerencsére nem sűrűn látom, nem egy helységben vagyunk. Amúgy minden nagyon klassz! Főnök szuper, meló álom, még ha sok is.
2011. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a főnöknek mindig igaza van .
2011. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 20. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mindenki tájszólással, bár inkább parasztosan beszél, egyébként nagyon jó fejek, de félek, hogy ez a beszéd átragad rám is (már megkértem a családomat nyugodtan szóljon, ha így beszélnék).
2011. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!