Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A munkahelyeden írásbeli...

A munkahelyeden írásbeli megrovást kapsz. Milyen embernek érzed magad ettől? Mit gondolsz arról hogy az embernek mit gondolnak rólad, rossz embernek tartanak-e? Váltanál-e ezek után munkahelyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam és kinevettem az egészet, mert igazságtalannak tartottam ugyanakkor hülye voltam. A fegyelmi az már más, komolyabb, de ez az írásbeli megrovás elég dedós fenyegetés. Az, hogy mit gondolnak rólam... aki ezért elítél, jobb ha kerül nagyívben. Melóhelyet meg csak ezért biztos nem váltanék.
2010. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
finoman szólva selejt embernek gondolnám magam, és keresnék másik munkahelyet
2010. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam ettől rossz embernek, csak dühít hogy kaptam, és az olyan embereket is utálom akik a hátam mögött beszélnek, majd csak egyszer kijön egy ilyen papír...
2010. aug. 25. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem minden félévben leminősítettek, totál idegesített, egy idő után már nem is bírtam tőle teljesíteni. Mások meg jobb eredményeket könyvelhettek el maguknak, és közben tudtam róluk, hogy mit nem tudnak, csak a vezetők nem, de nálunk nem derült ki.


Engem ez az egész zavart, hogy felnőttként is mint egy kisiskolást minősítsenek. Most vállalkozó vagyok, így jobb, most a pénzen aggódom csak, azon nem, hogy félévente milyen baroxságokat írnak le rólam. Olyanokat, ami nem is igaz.

2010. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem megrovást kaptam, hanem rögtön fegyelmit. Persze az előzmények közt ilyenek vannak, hogy a főnök, akitől kaptam, ellehetlenítette a munkámat, irritálta, hogy ügyes vagyok, jó meglátásaim vannak, megmondom, ha valamivel nem értek egyet, és emellett nő vagyok stb. Egyébként nem verte nagy dobra, hogy ilyen papírkát adott nekem, de nem különösebben érdekelt, a sumák szöveg sem, tudtam, hogy előbb-utőbb eljövök onnan. Már nem vagyok ott.
2012. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magasról teszekrá,ne ez b@sszael a napomat,és a mai helyzetben örülök,hogy melóm van.
2012. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!