Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beállni turista látványosságnak?

Beállni turista látványosságnak?

Figyelt kérdés

És ez a pénzért fényképezkedés Magyarországon is lehetséges ? Vagyis ha valahogy így néznék ki [link] És egy táblát tartanék a kezembe amire rá lenne írva hogy

Punk fénykép 200ft

punk photo 2 £

Akkor lehetséges hogy valami turista lefényképezne ?Ha úgy néznék ki mint a képen. Várom a válaszokat


2011. márc. 20. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csinálni,de én inkább nem punknak öltöznék,hanem valami magyaros "jelmezt" öltenék magamra.
2011. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát én nagy ívben kerülnélek, ha így néznél ki.

Az ötlet nem rossz, de nem ilyen külsővel!

2011. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mérnem ilyen külsővel ?Nem elég feltűnő vagy mi ?
2011. márc. 20. 15:32
 4/18 anonim ***** válasza:
De elég feltűnő,csak nem hiszem,hogy sok turista állna oda melléd fényképezkedni.
2011. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már "turistalátványosságnak" akarsz beöltözni, akkor öltözz be inkább magyar népviseletbe, vagy valamilyen magyar királynak, történelmi személynek, régi magyar polgári ruhába, esetleg magyar mesefigurának. Egy punknak nem sok köze van a kultúránkhoz, szerintem csak égetnéd a népünket és előbb kapnál egy "csóró punk" megjegyzést, mint hogy bárki is fényképezkedni akarjon veled! Pl Szlovákiában a Tátrában egy medve jelmezbe öltözött alakkal lehet így fényképezkedni, ez viszont szerintem abszolút találó, és oda való!
2011. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Londonba is a punkok az utcán pénzért fényképezkednek.Amikor Londonban voltam akkor láttam őket.Am jó sokan vannak és jól keresnek belőle.Ezért kérdeztem hogy Magyarországon is lehetséges e ez
2011. márc. 20. 15:44
 7/18 anonim ***** válasza:

Feltűnőnek feltűnő, csak miért lenne bárki számára érdekes, hogy egy fotón szerepeljen veled? Sok embert inkább elriasztanál.


Valóban, valami olyan jelmez kell, ami érdekes, aminél úgy érzi a turista, hogy huuuu, ez tetszik, ez kell nekem. Öltözz huszárnak, kockásfülűnyúlnak, mátyáskirálynak.

Ha tudsz magaddal vinni pl. még egy huszárcsákót a vállalkozó kedvű turista fejére, az szintén jó lehet.

2011. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott megy, de itt inkább ijesztő lenne, félnének, hogy biztos büdös vagy és csak a pénztárcákat akarod lenyúlni.
2011. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Londonban egész más a helyzet,de Budapesten nem hiszem hogy bejönne,inkább fogadd meg az előttem válaszolók tanácsát,vagy te is menj ki inkább Londonba.
2011. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kimennék Londonba csak nem tudok angolul.
2011. márc. 20. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!