Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beállni turista látványosságnak?

Beállni turista látványosságnak?

Figyelt kérdés

És ez a pénzért fényképezkedés Magyarországon is lehetséges ? Vagyis ha valahogy így néznék ki [link] És egy táblát tartanék a kezembe amire rá lenne írva hogy

Punk fénykép 200ft

punk photo 2 £

Akkor lehetséges hogy valami turista lefényképezne ?Ha úgy néznék ki mint a képen. Várom a válaszokat


2011. márc. 20. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1. senkit nem érdekelnél

2. ha ingyen fényképez le, akkor utáneredsz és földhöz vágod a gépét?

3. a rendőrök sem fognak neked fizetni a rólad késztett képükért

2011. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
200 forint messze nem 2 font. 2 font az van 5-600 forint.
2011. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy 2 font nem 200 forint.Nem vagyok hülye
2011. márc. 20. 16:27
 14/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem jobb ötlet lenne ennél ha valami tisztességes polgári foglakozást kitanulnál és abból próbálnál megélni.

:)

Bár vannak itt olyan arcok akiket peepshowba kellene mutogatni csak erős idegzetű felnőtteknek és különösebb fodrászmunkát nem vagy külalakbeli változtatást sem igényelnek ehhez.

Pl a haverom szomszédja, amikor ül az udvarja közepén egy gumiabroncson ,térdére terített újságot olvassa és markából eszi a szalonnát ,harap rá hagymát és teleszájjal cifra és hosszantartó káromkodásokkal illeti az olvasott tartalmat vagy épp az arra járó kedves feleségét.

Lehet, h ez nem hungarikum de a látvány megérné ( ha elparavánoznánk egy forgalmas helyen és csak egy kis lukon lehetne nézni pár percig ) azt a 200 ft-ot.

2011. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Am azért gondoltam hogy megcsinálom ezt a táblát és kiállok az utcára.Mert hogy így bejöhet egy csomó +pénz.Főleg ha nagyon forgalmas helyen csinálom.Sztetek naponta kb hány forint jöhetne be ezen ?
2011. márc. 21. 17:12
 16/18 anonim ***** válasza:

szerintem vannak olyan hüly.ék, akik fényképezkedni akarnának veled


csak jól el kell tudni adni magad


legyél pl. magyar punk, pl. legyen piros-fehér-zöld a hajad, a pólódon meg valami magyar címer, vagy matyó hímzés, kezedben karikás ostor, vagy hasonló. Esetleg egy komondort vagy pulit is beszerezhetsz. Vagy egy mangalicát vagy egy szürkemarhát. Vagy edd le a pólódat gulyáslevessel vagy lecsóval, vagy ehhez hasonló :D Tutira akkor még többet is kapnál a képért.

2011. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha jóképű srác lennél, én simán. de így, hogy valami őrült harmincas fazon.. nem hinném
2011. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó,kikérem a magam,és a többi 30-as nevében,hogy-hogy az őrült 30-asok nem lehetnek jóképűek?Már miért ne lehetnénk?

(Egy őrült 30-as férfi)

2011. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!