Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Társadalom ismeret érettségibe...

Társadalom ismeret érettségiben vki? Téma:Mutassa be a chat, a digitális párkeresés, a közösségi portálok stb. hatása a személyiségre és a közösségi tudatra. Valakinek van-e valami anyaga erről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a chat az unatkozoknak van, nem igazan ismerkedesre, a kozossegi oldalak is reszben unalomuzesre illetve kapcsolattartasra. A digitalis parkeresesrol annyit, hogy kemeny dio, de nekem bejott, en igy ismertem meg a hazastarsam, akivel mar sok eve egyutt vagyunk boldogsagban, szoval azon felul, hogy elismerem, rengeteg buktatoja van, rosszat nem tudok rola irni osszessegeben.


Szerintem itt azt akarjak veled kibontatni, hogy az egyen izolalodik, mindenki bezarkozik a kis vilagba, egyre kevesbe talalkoznak az emberek szemelyesen, de ennek lehet elonye is, mert akar egy masik kontinensrol is megismerhetsz embereket, nemcsak a kozvetlen kornyezetedbol. Jol kell hasznalni es tudni kell, hogy hol a hatar.

2011. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!