Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A chat.hu-n miért szól minden...

A chat.hu-n miért szól minden a szexről?

Figyelt kérdés
Én tényleg csak beszélgetni akartam, de ennyi beteg állatot. Perverz majom az összes. Tényleg elszomorító. És mégis igaz... Nem viselkedünk 21. századi inteligens emberként.:((
2011. júl. 4. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ez van, ha felregisztrálsz több ezer névtelen és arctalan ember közé. Máshol, máskor is ugyanennyi beteg állat volt, csak esélytelen volt, hogy kapcsolatba kerülj velük ilyen szituban.


De az sem teljesen egészséges az idegeidre nézve, ha ennyire magadra veszed a dolgokat.

2011. júl. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én néha járok fel, de szerencsére mindig akad 1-2 normális. bár egyre több a hülye...
2011. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom mert hormon túltengéses kamaszok, pedofilok, és pszichológusok járnak fel.
2011. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy annyira magamra veszem, bocsi, ha az jött le, csak kiváncsi voltam, hogy mi a véleményetek.:) Nem regisztráltam, reg. nélkül is fellehet menni.:)
2011. júl. 4. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:
És mégis mi rossz van a szexben?
2011. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Forgasd ki a szavaimat. Hol olvastál te olyat, hogy lenne valami bajom? De

1. Nem azért mentem fel, hogy a szexről társalogjak, különben is, akkor inkább csinálom.

2. Amilyen stílusban előadják magukat, kb. az IQ. szintjük veri a 60-at, ilyen sötét vagyok és csorog a nyálam szitu

3. Rohadt unalmas volt, hogy alighogy beléptem 50-eb pityegtek baloldalt, NEM szexkategóriában voltam, de az összes:

- Szoktad csinálni?

- Mekkora a melled?

- Hogy szereted?

- Mitől indulsz be?


Istenem... Pff

2011. júl. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!