Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sulit váltsak szerintetek?...

Sulit váltsak szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Mostanában egyre rosszabbul érzem magam a suliban mert egyik klikkbe sem tartozom, egy merő görcs a gyomrom egész nap. Pedig szépnek érzem magam, de visszahúzódó és önbizalom hiányos vagyok. most 11.es vagyok egy gimiben.mit ajánlotok? 17/l
2011. márc. 23. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

:D


csak emiatt váltanál iskolát?

ne aggódj, te nem fogsz tovább tanulni...

2011. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Először is iskolába tanulni megyünk.Másodszor ha iskolát váltasz és év közben mész át nem biztos hogy befogadnak és lehet hogy rosszabb lesz mint most.De te döntesz...
2011. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Emiatt nem érdemes.
2011. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Pedig szépnek érzem magam, ... önbizalom hiányos vagyok"


Csak én érzek ellentmondást?

2011. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem válts nyugodtan én is évközbe jöttem át a mostani iskolámban és nagyon jó döntés volt.
2011. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig nincs gond, amíg nem rettegve mész haza. Én sem igazán éreztem magam egyik klikkbe se jól, iskolát akartam váltani, mert az osztályom kezdett életveszélyessé válni. Apám meg tiltakozott ezerrel, de egy osztályváltást azért megérdemeltem.
2011. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mit fújjognak egyesek, ez egy nagyon is gyakori probléma és ha már segíteni nem tudnak a kérdezőn legalább beszólni nem kéne. Tényleg sajnálom, hogy így vagy a suliba, rendesen pokollá tudnak válni a mindennapok.


Biztosan nem tudsz senkihez sem közeledni? Egy-egy jó szó csodákra képes hidd el, és ehhez nem kell semmilyen klikkhez se tartozni. Ha konkrétan nem utálnak, (miért tennék) jók az esélyeid. Gondolj arra, ennél rosszabb már nem lehet, és te egy értékes ember vagy, akivel öröm beszélgetni stb. miért vennék zokon ha odamész hozzájuk?


Ha már sehogy sem tudsz változtatni a helyzeten természetesen válthatsz sulit, de nagyon figyelj, hogy ott már próbálj barátokat szerezni.


sok sikert! :)


17/f

2011. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is pont ilyen vagyok, csak tizedikes. Kicsit nehezebben oldódom társaságban, mint mások, és mire már megnyugodtam volna annyira, hogy nyitottabb legyek, már senkit nem érdekeltem. Nem utál senki, legalábbis tudomásom szerint, de nem is keresik a társaságomat, és néhányan kicsit lekezelően viselkednek velem. (Nem konkrétan, de azért érezni. Annyira nem zavaró, meg lehet szokni, nem unatkozom szünetben vagy ilyesmi, de pl. osztálykiránduláson és csoportos tevékenységekben elég rossz, mert mindenből kimaradok, csak mert nincs párom, vagy 2-3 ember akivel együtt lehetnék. Van rajtam kívül 2 ilyen "kívülálló" az osztályban, de az egyik nem szimpatikus, a másiknak meg én nem vagyok az. Nyithatnék persze a többiek felé, de mikor meghallom, hogyan nevetnek a két másikon a hátuk mögött meggondolom magam, mert hogy "biztos velem kapcsolatban is így éreznek". Tudom, hogy ezzel nem sokat segítettem, de valahol ezt ki kellett adnom. :) 16/L
2011. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!