Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes karikatúrákat rajzolni...

Érdemes karikatúrákat rajzolni nyáron a Balatonon?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyáron a Balatonon,vagy máshol karikatúrákat rajzolni emberekről.Milyen papír kell hozzá?Gondolom közterület használati engedély persze,de azt hiszem,ahhoz kell egy okirat is,h végezhetem ezt a tevékenységet.Remélem,nem kell vállalkozói,mert valószínűleg akkor már nem is érné meg.Szerintetek jó ötlet egyébként ezzel foglalkozni?
2011. márc. 23. 21:36
 1/3 dag ***** válasza:

Szerintem tök ó ötlet, sokan szeretik az ilyen képeket!

Tanácsot sajna nem nagyon tudok adni, hogy milyen papír kell!

De tervezek én is a Balatonon rajzolni, csak én portrékat, én A4-es photo papírra szoktam!! Jó fehér.

2011. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet bár én sem tudom, hogy kell hozzá fogni:) Mindenesetre forgalmas helyet vállasz és ne olyat ahol még 3 másik rajzoló is van:)
2011. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A papír alatt az engedélyeket értettem,de azért köszi a válaszokat :)
2011. márc. 24. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!