Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit választanál? Egész nyáron...

Mit választanál? Egész nyáron balatonon haverokkal vagy külföldi munka?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 3. nyaram, hogy külföldre megyek dolgozni (2 év anglia, 1 amerika). Barátaim mind hülyének néznek h miért nyáron dolgozok, mikor az a szórakozásról szól.

21 L


2010. ápr. 25. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább dolgoznék, és ezzel megalapoznám a későbbi életemet, hogy aztán később élvezhessem a balatoni nyarakat. :)
2010. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezed a külföldi munkát, akkor szerintem menj ki dolgozni. A nyelvtudásdnak se árt, meg pénzt is keresel.

ha nem élvezed a melót, akkor inkább nyaralj, kivéve h szükséged van a pénzre...


20/ L

2010. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
élvezem a munkát, szeretem az angol nyelvet azért járok ki dolgozni
2010. ápr. 25. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem is pont ez a dilemmám: Németországban dolgozni vagy Siófok, Sziget a haverokkal.

Most vagyok fiatal, évente egyszer van nyár, de szükségem van a pénzre és nyelvvizsgára. Valósznűleg a munka marad, az is lehet egyébként izgalmas, jó élmény ^^

2010. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem menj :)

A haverokkal a Balaton nem biztos h annyira jól sül el. (azt vettem észre, h bármennyire is kedvelik egymást az emberek, hosszabb időt, pihenéssel, semmittevéssel nem tudnak egymással eltölteni, úgy h jól is érezzék magukat.)


A második válaszoló

2010. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekel a külföldi munkavállalás.

Te mit dolgozol?

esetleg nem keresnek embereket?

Am én is inkább melózok, és lóvét gyűjtenék fősulira, de egyenlőre xarul állok.....

2010. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint biztos külföldön melóznék,ha megtehetném.Kellene rengeteg pénz a továbbtanuláshoz.Te honnan kerestél magadnak melót?

20/L

2010. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Külföld egyértelműen, nekem nem volt ilyen lehetőségem sajnos.
2010. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én is dolgoznék...a haverokkal elmehetsz ősszel vagy tavasszal is
2010. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
külföldi mindenképp.. sőt akár oda is mehetek haverral :) + külföldön vagyok és még pénzt is kapok.. szerintem ennél szebb nincs :D
2010. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!