Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a bajotok a Való Világgal?

Mi a bajotok a Való Világgal?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam életem első VV részét, mondjuk azt se végig, mert egy pubba voltam, ismerőst vártam, közben meg ezt néztem a tv-n.

De most nem értem mit vannak az emberek úgy oda, h így utálom, úgy utálom.

Tegnap ott szerencsétlenkedtek egy kiképzővel, semmi extra.

Az rendben van, h egyesek nem szimpik, de ez a való életben is meg van.

Szal most akkor mi bajtok van vele?


2011. márc. 24. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam még hogy utálom, mert hidegen hagy. Egyetlen részt sem láttam belőle teljes egészében. Ők inkább jó példa arra, hogy milyen ne legyél. Az az állandó hisztéria, meg semmittevés...
2011. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nincs vele, mivelhogy nem nézem. Amikor pár éve volt, akkor pár max félperces cefeteket láttam belőle, meg az első Big Brotherből megnéztem kb. két és fél epizódot, ennyi elég volt, hogy rájöjjek, az ilyesmi műsorok nekem egyszerre dögunalmasak és enyhébben irritálóak, túl sok nyervákolás, túl műanyag színvilág, stb. Még a Duna tévé késő éjszakai halas akváriumos "valóságshowja" is érdekesebb volt ha nagyon a tévé előtt akartam kómázni, és a halak legalább idegesítőek se voltak. :D


Bajom inkább azokkal van, akik úgy néznek rám, mint valami marskalóra, valahányszor valami beszédtémába kerülő "valóságshow sztár" nevénél megkérdezem, hogy "az kicsoda?". Magát a jelenséget se értem, hogy mi a fene lehet ebben olyan érdekes, hogy ennyien nézik, de hát ízlések és pofonok, végülis azokat se értem, akik golfbajnokságot vagy brazil szappanoperát néznek. :)

2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én spec azért, mert semmi értelme, népbutító műsor.
2011. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert egy undorító agymosás. Kívánom neked, hogy ne tapasztald meg a hatását. Sajnos a családban többen nézik és meg is lett az eredménye...
2011. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én inkább csak lesz*rom.

Azt viszont fel nem tudom fogni, hogy bír valaki elviselni abból az irtózatos nyivákolós lámaságból 5 percnél többet.

2011. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!