Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » MI van a mostani világgal?!...

MI van a mostani világgal?! Miröl kéne szolnia és miröl szól! Jol érzitek magatokat benne?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 17:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
74%
Én jól érzem magam benne.És hogy miről kéne szólnia?mindenkinek másról.A világ változik de nem mondom hogy rossz irányba vagy jóba.egyszerűen csak változik ha tetszik ,ha nem ez van ,ezt kell szeretni.
2010. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Valami nagy baj van vele..szerintem mindannyian büntetésből vagyunk itt. : D.
2010. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

0. orbitalis fejlodesre volna szuksege. akarhol vagyok vagy nincs semmi, vagy mennek az emberek elore seregben. ez keves.

ha gazdag lennek, nagyon jo orszagot csinalnak nektek^^

2010. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
.Egy szebb világnak kéne lennie.Mindenféle gyikolászás meg háború nélkül.És én nagyon nem érzem jól magam benne olyan mint egy börtön....:(
2010. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen!!:.Várom még a hasonlo dolgokat..aztán reagálok én is!!: :)
2010. febr. 15. 17:41
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem érzem jól magam benne :( Ez a világ miröl szól? : pénz,pénz, pénz és még több pénz.A látszatról szól,arról,hogy minden ember egy tömegcikk,mindenki ugyan olyan. Miröl kéne szólnia? Ezt mindenkinél más és más. Nekem arról szól,hogy megtaláljam önmagam,hogy lehetöségeimhez képest fejlödjek,hogy mikor elmegyek innen,több legyek,mint mikor megszülettem.
2010. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon rosszul érzem magam. Az igazi emberi értékeket már senki nem veszi észre a másikban(már akiben még van). Akiben van valami, a többiek még azt is kiölik. Mert vagy megszöksz, vagy megváltozol. De persze rossz értelembe.


A pénzbeli kilátástalanságról meg már ne is beszéljünk.


Már rég dolgoznom kéne, egy értelmes szakmával a kezemben, lassan terveznem kéne hogy családom lesz egy biztos párkapcsolatban.

Ehelyett mi van??!! Azt sem tudom hogy holnap mit eszem, és egyedül ülök magányosan a roh.adt számítógép előtt.

2010. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak arra lennék kíváncsi hol rontottuk el????
2010. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Ismerjük azokat az értékeket, amikről az életünknek szólnia kéne, mégsem tudunk azok szerint élni, mégis a pénz az egyedüli úr, annak ellenére hogy agy tökéletes világban nem is volna rá szükség és (számomra) teljesen értéktalan. Én nem érzem jól magam ebben a világban. Állandóan úgy érzem, hogy rab vagyok.
2010. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Én is osztom az előzőek "börtönös" véleményét. Én egyetemista vagyok, sokszor vagyok bent 8-től 18-ig. Miután hazaértem, akkor kezdhetem megtanulni azt, amit leadtak, vagy amire nem volt időm, mert egy hete még más tárgyat kellett tanulni, mert abból volt Zh. És így megy ez minden héten (azért van ritkán 1 "szabad" hét, de nem ez a jellemző).

És miután végigszenvedi az ember az egészet, mit lát?

Hát, nem azt, mint a mesékben, hogy a jó megkapja méltó jutalmát... Vagy kap munkát, és akkor kezdheti elölről a mókuskereket reggeltől estig éhbérért, vagy nem, és akkor vegetálhat.

Mindezek mellett pedig azt látja, hogy azok élnek a legjobban, akik sose tettek le semmit az asztalra (sose tanultak vagy dolgoztak), és még ők válnak lassan példaképpé (lásd a sok "celeb" vagy a "tarka magyarok", akik gyerekgyártásból, 8 általánossal többet "keresnek" mint egy orvos, és "hálából" csak bűnöznek).

És ott van még a csapból is folyó "legyél trendi, sz@rj le mindenkit/mindent, valósítsd meg magad"-rizsa is.

2010. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!