Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kommunikáltok...

Milyen gyakran kommunikáltok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Nem haverokra, hanem a közeli jó barátaitokra gondolok. Milyen gyakran tartjátok a kapcsolatot, találkoztok, beszéltek egymással?


Kérlek azt is írjátok oda, hogy van-e párotok.


Én 23 éves lány vagyok, és sajnos több jó barátom is messze van most tőlem, így találkozni ritkábban tudunk. Viszont egy héten egyszer szeretek beszélni mindegyikőjükkel, hogy tudjam, jól vannak-e.


Nálatok ez hogyan alakul?


2011. márc. 26. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
háth két legjobb barátnőm van, és ők tényleg igazi barátok. az egyikkel, aki az osztálytársam, vele minen nap a suliban, és szinte minden nap, minden második nap órákat együtt vagyunk a sulin kívül. a másik barátnőm nagyon elfoglalt vele minden második héten nagyjából, tudom hogy nem sok de elfolalt nagyon de a kapcsolatunk nagyon erős szóval azért mondhatom a legjobb barátnőmnek. a többi barátnőmmel a suliban, külön nem.
2011. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmmel,heti 2-3x beszélünk,és 1-2x talizunk.Mindketten 30 évesek, férjezettek és anyukák vagyunk.
2011. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hetente háromszor összegyűlünk 2-3 órára.

17F

2011. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3-4 havonta találkozunk pár órára, kommunikálni ezen kívül nem nagyon szoktam velük neten pl., csak akkor ha találkozunk.

20n / nincs barátom.

2011. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi csináltunk közös programokat. Vagyis nekem két nagyon kedves barátom van akik egymásnak ugye nem a barátai, viszont jól elvannak együtt miután bemutattam őket egymásnak.. Szóval hetente 2*-3* találkozunk néhány órára. Általában valamilyen sport tevékenység kapcsán. Ahol persze lehet beszélgetni...
2011. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm vele olyan 2-3 havonta talizunk és előtte megbeszéljük a talit telón vagy neten.Ne egy városban lakunk.Néha levelezünk.A másikkal aki a legjobb barátnőm volt régen mára csak évi 1-2x talizunk és néha beszélünk neten is(120kmre lakik).Van párom évek óta és 23 éves vagyok
2011. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm jelenleg külföldön van vele heti 2-3 alkalommal beszélek. Másikkal 100kméter választ el naponta beszélünk havonta találkozunk. A három közelben lakó barátnőmmal naponta találkozunk ritka az olyan nap, hogy nem de olyankor telefonon/ neten beszélünk.
2011. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 22 vagyok és van párom. Barátnőimnek is van párjuk mind 20-25 közöttiek.
2011. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én napi szinten tartom a kapcsolatot neten a barátokkal(3-5 személy), és találkozni pár hetente, havonta szoktunk, mikor találunk szabad percet. A férjem is mindig jön, mert közösek a barátaink. Most lehet, sűrűsödnek majd a talik, mert kismama lettem, és még kihasználom, hogy tudok velük többet talizni, később szerintem majd marad a net hosszútávon. 23/N
2011. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Van egy lány akivel ismerkedek. Még nem a barátnőm, de olyasmi.


Nézzük csak: Sokan vagyunk testvérek. Igy eleve lenne kivel beszélni. Velük egy két havonta egyszer. Anyámmal gyakrabban. Ha rajtam múlna nem vinném túlzásba. Az egyik barátommal (nő) jó 9 éve ismerjük egymást. Változó. Van, hogy hetente, de rendszerint 2-3 havonta. A másik barátommal úgyszintén.

Mindenkitől távol élek. Másképpen gyakrabban beszélnék velük. Úgy egy két hetente minimum.

Na meg sok az ismerősöm is akikkel naponta találkozok és beszélgetek. Nem szeretem, illetve unalmas az a csevegés.


23/F

2011. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!