Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szüleitek találkoztak már a...

Szüleitek találkoztak már a barátaitokkal? Illetve szülők, találkoztatok már a gyerekeitek barátaival?

Figyelt kérdés
Azt mondják anyáék, csak akkor mehetek el buliba, hogy ha bemutatom bemutatom a barátaimat nekik, de nem tudom, hogyan intézzem el, mert szerintem az, hogy gyertek el hozzánk, mert a szüleim meg akarnak ismerni titeket, kicsit ciki lenne, illetve a srácokkal még eljátszhatom, h gyertek át focizni vagy ps-ezni, de a lányokkal hogyan csináljam?
2011. aug. 21. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
gyertek át csapunk egy csajos estét...:D
2011. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
srác vagyok:D
2011. aug. 21. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Akik velem egy faluban laknak, őket már ismerik, plusz ha áthívom egy-két barátnőmet akkor őket sem rejtem el a szüleim elől. Viszont akik még nem voltak nálunk vagy inkább csak haverok azokat az kb annyira ismerik amennyit mesélek róluk. Nálunk még úgy hogy lány vagyok mégis sosem volt olyan hogy minden egyes haveromat be kelljen mutatnom akivel el szoktam menni bulizni. Persze szülői szemmel én sem engedném el a gyermekemet olyanokkal akikről fogalmam sincs hogy nem-e zűrös alakok. Jobb az ha a szülők ismerik néhány barátodat. Nálam anyumék pl. a három legjobb barátnőm számát is tudják hogy ha valami történne akkor el tudjanak érni, vagy ha velem történne valami akkor a barátaim tudjanak szólni anyuméknak.
2011. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Kizárja a csajos estét?:D

Nemám,szóval csinálj egy délutáni grillezést,vagy sütögetést ,medencésbuli fiu-lány vegyesen..:)

kicsit lányos,de nempara :|:DD

2011. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez már nemrég volt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

Még mindig azt mondom, hogy hívd át őket filmezni. Esetleg amiket előttem írtak: sütögetni, medencézni, vagy csak úgy ökörködni. Vagy bármi...

2011. aug. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!