Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dolgozott valaki ausztriai...

Dolgozott valaki ausztriai szállodában? Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Már évek óta tervezem, hogy külföldön próbálok szerencsét. Van diplomám, nyelvvizsgám, de csak mellékállást találtam, párom pedig csak alkalmi munkákat. Ő nagyon ügyes, tehát biztos megállná a helyét, én sem vagyok egy elveszett lélek :) Mivel külön vendéglátó szakképzettségünk nincs, ezért olyan munkákra gondoltunk, amelyhez nem feltétel, tehát szobalány/szobafiú :), mosogató, konyhai kisegítő.


Néhány dolog érdekelne a szállodai munkákkal kapcsolatban (konyhai kisegítő, szobalány).


Aki dolgozott/dolgozik ilyen helyen, pontosan hogy nézett ki egy napotok?


Sok helyen ajánlanak szállást és étkezést. Milyen a szállás? Tartozik-e hozzá fürdő, wc? Tudom, hogy ez változó, és meg kell kérdezni, de szeretnék minél több információhoz jutni. Nagyon örülnék képeknek, ha van valakinek esetleg! :)


Párommal mennénk, tehát megoldható-e a közös szoba?


Mennyi kezdőtőkével mentetek ki? Igénybe vettetek-e valamilyen közvetítőcéget, ismerőst, vagy csak simán jelentkeztetek a hirdetésekre?


Köszönöm, ha válaszoltok!


2011. márc. 30. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Látom még nem válaszolt senki,nekem egy barátom van kint de megpróbálok válaszolni a kérdéseidre:)


Ismerős által a legkönnyebb és legjobb kimenni,nagyon sok magyar van kint.A közös szoba megoldható a barátom is a párjával van együtt,egyszerű de igényes szoba.wc van de saját fürdőszobájuk nincsen,5en használnak egyet.Ahogy ők elmondták sokat kell dolgozniuk de jut idő szórakozásra is bőven,ha letelik a munkaidő eljárnak mindenfelé nem úgy mint itt..:D

2011. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!