Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen esetben nem válaszolnát...

Milyen esetben nem válaszolnátok valakinek az üzeneteire msn-en és facebookon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 10:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Főleg kamaszokhoz szól a kérdés mert én is az vagyok de bárki válaszolhat.
2011. júl. 23. 10:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert pl nem akarok vele beszélgetni, de ez függ az üzenet tartalmától is. De vannak pl olyan ismerőseim is akikkel egyszerűen nem lehet így kommunikálni, neten nagyszájúak, vagy egyszrűen vállalhatatlan a stílusuk, de személyesen jófejek.

22/L

2011. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha korábban idegesített volna az msn-es és facebook-os stílusa, megbántott volna valamivel, nem lenne hozzá éppen hangulatom (vagy lehet, hogy akkor éppen senkihez se), vagy csak egyszerűen alapból nem kedvelem az illetőt.

Viszont nem feltétlen kell negatív dologra gondolni, lehet hogy csak éppen nincs a gépnél, vagy nem ér rá. Velem sokszor megesett, hogy elolvastam valakinek mondjuk a mailben írt levelét, de votl, hogy csak egy héttel később válaszoltam mert annyi mást kellett csinálni, hogy meg is feledkeztem róla. És nem azért, mert nem kedvelem :)

Szóval sok oka lehet.

2011. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tod mit, ne legyél facebookon mert az 1 rakás SZAR!!!!
2011. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!