Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem mondja meg, hogy mi a...

Nem mondja meg, hogy mi a baja. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Szóval a történet ott kezdődik,hogy a legjobb barátnőm(S) és közém "befurakodott" egy harmadik (K) aki jóba volt velünk de mégis néha már idegesítő volt,hogy a nyakunkon lógott.

Vagy 3 héttel ezelőtt kizárták a tesi öltözőből őt meg egy másik oszt.társamat (B),eléggé besértődtek,főleg rám és S-re.Oké,itt még csak kis laza sértődésnek vettem,hogy majd megbékél.Harmadik óra után elmentünk wcre,két bnöm,A és S fogták az ajtót,hogy a fiúk ne jöjjenek be,mert ott randalíroztak,míg én bementem az egyik fülkébe.Valaki rávágott az ajtóra amit a két bnöm fogott,K és B volt,még nekik állt feljebb és azóta csak azzal van K,hogy a wct takarítottuk,meg,hogy úristen miénk a wc,meg csontkukacnak hív...

Oké,eléggé gyerekesen viselkedik,nem foglalkoztam vele én se és bnöm se.

Hirtelen nagyon nagy arca lett,mindenkit ellenünk akart fordítani,csak rájött,hogy nem sikerült ezért még órákon is odaszólogatott. -.-

Kedden elmentem egy másik osztályba járó csajjal wcre,csak elkísértem óra előtt,addig én kiléptem az ajtóhoz,kinyitottam,hogy lássam,hogy mikor jön a tanár.K ott jött el és rám vágta az ajtót.

Keddtől szerdáig nyugi volt,bnömnek csak úgy lazán nekiment a folyosón mintha észre se vette volna,hozzám nem szólt.

Viszont ma...első volt a tesi,óra végén mindenki behúzott az öltözőbe,én maradtam kint a folyosón meg B.K elkezdte hívogatni,hogy gyere már gyorsan,csak hogy észrevettem és mielőtt kizárt volna (mivel az volt a célja) rávágtam az ajtóra,hogy kibírjam nyitni mivel nyomta elég erősen.Abban a pillanatban belülről olyan szinten megvágta az ajtót,hogy az arccsontomon van egy 2-3 centi hosszú csikarás,elég közel a szememhez,mivel az ajtó széle megkapott. :S

Itt elszállt az agyam,kijött belőlem minden,ordítottam és nem kellett ahhoz se sok,hogy felpofozzam.Szemére hánytam mindent,csak dőlt belőlem a szó,elég trágár szavak is de tényleg azon a ponton voltam...De nem csak a rosszra emlékszem,nem bántanám és nem is bántottam...behúzta fülét-farkát,csak ült és pislogott,meg se szólalt,mikor pedig én odamondtam,hogy "Azt bezzeg nem tudod megmondani,hogy mi bajod velünk!". Erre a flegmán : "Majd elmondom,ha ráérek!".Ebből én úgy szűrtem le,hogy az ég világon nincs semmi baja,csak veszekedni akart.Elég is volt,leálltam a kiabálással mert rájöttem,hogy úgy se hat rá túlságosan.Ma többször nem szólt hozzám a kiabálás után,inkább bnömre,S-re nézett többször flegmán,odaszólt mikor én nem voltam ott,satöbbi.

Mivel tudom,hogy S nem nagyon tud uralkodni magán,szóval ha elpattan az agya nekimegy,meg még vannak az osztályban így egy páran ahol kihúzta a gyufát.

Ezért én azt találtam ki,hogy holnap a leghosszabb szünetbe megkeresem az osztályfőnököt S-el és K-val,és szépen ordibálás nélkül megbeszéljük.Vagyis úgy igazából arra vagyok kíváncsi,hogy mit mondd az ofőnek,hogy mi baja velünk,ha egyáltalán mondd valamit.

Nem akarok vele kibékülni,ne legyen félreértés,csak azt szeretném elérni,hogy nyugodtan menjünk el egymás mellett úgy,hogy nem szól oda,hogy ne úgy viselkedjen velünk mint egy kutyával vagy mint egy rühessel.Felőlem utálhat,de a véleményét tartsa magában.

Nektek erről mi a véleményetek?Hogy lehetne megoldani?

Nem akarom,hogy eldurvuljon a helyzet,nem akarok még egy olyat mint ma.Szerintetek?Mit kéne tennünk?

13/L


2011. márc. 31. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit kitaláltál, az jó ötletnek tűnik. Ha nem javul, próbáld elviccelni a hülyeségeit, mintha észre se vennéd, hogy épp megbánt. Ha eldurvul, akkor pedig mehetsz megint segítséget kérni.
2011. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csodállak :D

Én egy ilyen öntelt r*bancnak akkorát lecsaptam volna, hogy ott is marad.

Igen, szerintem ez jó megoldás. Vagy komolyan, verj be neki egyet, ne pofozkodj, ne ribancfigt-olj, adj neki egy szép öklöst. Előbb-utóbb fél majd hozzád szólni. Persze, ezt csak abban az esetben, ha nem válik be az ofősdi. Bár lehet, túl erőszakos vagyok XD

2011. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!