Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm, aki a lakótársa...

Egy ismerősöm, aki a lakótársam, nem fürdik, csak hetente egyszer, amikor hajat mos. Azt mondja, azért nem akar fürödni, mert az elbérletben, ahol lakunk, köszös a zuhanyzó, ami nem igaz. Mondjam meg neki, hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés
Fogat se mos gyakran,és ha mellettem ül az előadásokon a suliban,gyakran érezni,hogy büdös a lehelete.

2011. nov. 1. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hujj. az nem egészséges ha nem fürdik. a fogmosás azt...ha más nem akkor napi 1szer mert az k.varossz ha fáj a foga, nehéz elmulasztani(tapasztalatból mondom) a hajmosás is ajánlott mert mindenféle baci meg minden letelepedik és súlyos is lehet.(bár nem nagy az esélye de megtörténhet) ha nem közös akkor mi baja? ennyire szégyellős? vigyen be 1 széket vagy valami és támassza ki az ajtót...
2011. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

köszös = közös + koszos? :D

Amúgy szerintem mindenképpen mondd meg neki finoman.. Szinte lehetetlen nem megsérteni, de neki is sokkal jobb lenne, ha mások nem titulálnák őt ápolatlannak és büdösnek.

2011. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kulcsra lehet zárni az ajtót,de szerinte koszos a zuhanyzó,ami nem igaz...engem néz hülyének,hogy reggel-este zuhanyzom és elmegyek fogat mosni
2011. nov. 1. 13:06
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsánat,koszos
2011. nov. 1. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinte koszos takarítsa ki... Akár közös hétvégi programként is bevezetheted.

Hát én nem tűrném el, hogy bűzlik a mellettem lakó, finomabban mondd meg neki, hogy a víz+szappan kombó nem fog megártani neki.

2011. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán van ilyen, főleg ha valaki ilyen helyen nevelkedett. Neki ez a természetes. Finoman lehet közölni vele, ha pedig akadékoskodik, akkor másik két haverral berángatni és megmosni.
2011. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ava87 ***** válasza:

Még ha koszos is lenne, hát neki nem kéne épp úgy takarítani? Hiszen ő is ott lakik.

Én biztosan szólnék, hiszen ki akar egy büdös, igénytelen emberrel együtt lakni? Más kérdés, hogy nem biztos, hogy hallgatni fog rád.

2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Magyarázd el neki, ha annyira koszos a zuhanyzó akkor szépen takarítsa ki, elárulom nem több egy 10 perces munkánál. Én spec azokat sosem tudtam megérteni, akik nem mosnak fogat, én reggel felkelek és ez az első dolgom, hiszen legyünk őszinték éjszaka olyan baci party van a szánkban és azok aztán hagynak szagot maguk után :D nyugodtan mondd meg neki, ha megsértődik az ő baja, de sztem nem sértődni kéne ilyenkor, hanem elgondolkodni azon, hogy vajon mi az oka annak, hogy a lakótársam büdinek talál.
2011. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezekre mifelénk azt mondják hogy:

Koszosbüdösigénytelenállat.

2011. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!