Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vidéki és a fővárosi lányok...

A vidéki és a fővárosi lányok között szerintetek van valami különbség?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
lakhely
2011. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, de az tény, hogy rengeteg pesti férfitól hallottam már, hogy a vidéki lányok őszintébbek és könnyebben kimutatják az érzelmeiket. Valóban lehet ilyen tendencia, ám mivel minden eset egyedi, az nem fordulhat elő, hogy minden egyes vidéki lány kivétel nélkül ilyen, míg a fővárosban élők egytől egyig amolyanok.
2011. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Manapság már nem hiszem, hogy lenne. Régebben az eltérő életvitel miatt lehetett, de ma már a falusi sem él "falusias" életet.
2011. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

a pesti lányok között több a k..va - ha tetszik, ha nem.


ez persze nem azt jelenti, hogy vidéken alig vannak, ..

2011. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

max. annyi, hogy azoknak a lányoknak, akik nem vidéki nagyvárosban, hanem falun vagy kisvárosban élnek, lehet kisebbségi érzésük emiatt.

illetve főleg azok, akik falun nőttek fel, általában nem érdekli őket annyira a kultúra, mint a nagyvárosban élőket, nem ivódott beléjük ez a fajta "igényesség."

a falun élők sokszor igen nehéz anyagi körülmények közül jönnek.

hatással lehet még rájuk az elmaradott gondolkodás is, ami ha nem is a szüleiknél, de a közvetlen környezetükben még tettenérhető.

kb. ennyi lehet a különbség.

2011. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2%

a városi lányok általánosításban sokat járnak vásárolni, nem járnak sátorozni, hegyet mászni stb.

akkor vannak a kisvárosiak pl Szeged Miskolc, DEbrecen

ők olyan normálisak, vásárolnak is, de nem élnek olyan elzárt életet

vannak a bp melllettiek (Budaörs, Budakeszi, Dunakeszi, Nagykovácsi, Perbál, TElki, Érd , Gödöllő) ők városiasak is, mert közel laknak a városhoz szóval hetente minimum bejárnak, de az erdő is közel van, és nem nagy települések

és akkor vannak az abszolút elmaradottak, ahol kínai ruhából öltöznek, tájszólásosak

2011. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát ezt érdekes volt olvasni. Saját tapasztalat szerint több városlakó túrázik és kirándul, mint a falusiak. És a vidéki lányok között több a k. mint nagyvárosokban.

De mindenképpen butaság az ilyen általánosítás.

2011. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Debrecen az ország második legnagyobb városa, szóval magyar viszonylatban nem kicsi. Miskolc se kicsi.


Én különbséget nem igazán látok, max. annyit, hogy a pestiek töbfele tudnak menni bulizni (többféle stílusú szórakozóhely közül lehet válogatni).

2011. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
18:35-nél a pont, én is így vettem észre - igaz, vidéken, de régiós központban. A vidékről bekerültek idővel sokkal rib@ncosabban kezdenek öltözni, mint aki mindig városon élt. Előtte szóló, az országban élők nagy részének a kínai ruha jelenti a vásárlást, és be sem mernek menni pl egy New Yorker üzletbe, de még a Deichmannt is meggondolják.
2011. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs, de mit értünk "vidéki" alatt? Mindenkit, aki nem budapesti? Vagy csak azokat, akik falun laknak? Nem tudom, miért kell így egybemosni a dolgokat, mintha lenne A Főváros, és lenne A Vidék.
2011. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!