Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a különbség az igaz és az...

Mi a különbség az igaz és az örök barátság között?

Figyelt kérdés

Van igaz barátság?

Az én elméletem az hogy ha egy barátság már egyszer igaz akkor örök is vagy életre szóló.Tehát a nagy kérdés már nem is az hogy Van e igaz barátság hanem hogy létezik e örök barátság....!?Szerintetek ez így van???Mi a véleményetek??Jól gondolom?


2011. szept. 11. 00:17
 1/8 anonim válasza:
Szerintem létezik ,nekem is van egy igen jó gyerekkori barátom , bármikor segít ha kell én is neki csak mind a ketten sokat változtunk meg a körülményeink is ezért nem passzolnak össze a mostani ismerőseink,de mi ketten azért még jól kijövünk egymással most is.
2011. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van összefüggés csak másmilyen. Szerintem:

Az igaz barátság örök.

2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz barátság amikor bármikor számíthatsz a barátodra jóban-rosszban. Azonban ez a barátság beláthatatlan időtartamú, mivel lehetséges, hogy összevesztek és végeszakad. Minden barátságban vannak konfliktusok, legyen az akármennyire igaz, tökéletes harmónia nincs.

Örök barátság pedig az a barátság, ami bár örökké tart, de szerintem kissé felszínesebb, mint az igaz barátság.


Ezt így..nehéz megkülönböztetni. Nagyon meg kellett erőltetnem magam, hogy megpróbáljak érdemben válaszolni, mert a kérdésedre nehéz a válasz. :)

2011. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!Igazából ez 1 beadandóhoz kell és kiváncsi vagyok mások véleményére is.
2011. szept. 16. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Az igaz barátság egy életre szól.

Az örök még tovább.

2011. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az igaz barátság örökre szól, az örök barátság pedig mindig igaz barátság! :)
2011. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Bár nagyon régi kérdés, én is leírnám a véleményem. Az igaz barátság számomra olyan, hogy mindig segítünk a másiknak, remekül elvagyunk, tiszta szívből törődünk a másikkal, viszont ennek vége szakadhat valamiféle konfliktus vagy egyéb tényezők által.

Az örök barátság lehet, hogy örökké tart, de ennek lehet az is az oka, hogy alapból felszínes a barátság. Nem beszéltek minden nap, hanem hogyha egyszer - egyszer összefuttok véletlen az utcán, akkor elcsevegtek, és a rendszeri találkozâs es beszélgetés hiányából nem sok eséllyel vesztek össze. Így kb örökre jóba vagytok.

2020. ápr. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tgt ***** válasza:
Nem minden igaz örök, de minden örök igaz.
2020. ápr. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!