Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha sok pénzed lenne, mire...

Ha sok pénzed lenne, mire költenéd el?

Figyelt kérdés

Elsősorban apróságok érdekelnek, bármilyen furán hangzik is. Tegyük fel, hogy van már egy szép nagy házad, autód, lakókocsid, tévéd stb. A bankban pedig van egy kisebb vagyonod, nem megy sehova, és nem kell aggódnod bankcsődtől sem, tehát nyugodtan költekezhetsz...


Vagy egy másik alternatíva, hogy havonta 500 ezret keresel. Miket vennél meg, amiket eddig szerettél volna, de mindig kicsit drága volt? Gondolok ilyenekre, hogy pl. vennél lazacot vacsorára, megvehetnéd a drágább könyveket is, bizsukra is költhetnél, vagy gyarapítanád a dvd gyűjteményedet.


Ti mire költekeznétek?


2011. ápr. 7. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem minél több pénzem van, annál kevesebbet költök. Szóval ha nagyon sok lenne, valószínű nem vennék semmit, hanem örülnék a sok pénzemnek. :D Jó, ha valami kell nyilván megvenném, de azokra ami kell (könyvek, ruhák, stb.) most is van pénzem. Szóval nem hiszem hogy sokat változna a vásárlási szokásom. Oké, drágább ruhákat vennék (szeretem az eredeti designer-darabokat), de azt hiszem ennyi. Nem költekeznék össze-vissza feleslegesen, a zsúfoltságot nem szeretem a lakásban (szóval nem vennék halomra minden dísztárgyat) a bizsukat, ékszereket sem szeretem, és eljárogatni sem nagyon szoktam itthonról, csak néha.
2011. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Amire eddig költöttem. Nincsenek nagy igényeim, de hála szerett kormányunknak, lassan a létfenntartás is luxuscikké válik.


Élelmiszerre, innivalóra (nem alkohol!), cigarettára, a kerékpáromra, közüzemi díjakra, fegyverekre, töltényre.

2011. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem akarok felszínes választ adni, de az az igazság, hogy valószínűleg ruhákat vennék( leginkább felsőket), dvd-ket, könyveket és mangákat. Ha sok pénzem lenne akkor valószínűleg apróságnak számítana egy új ágy is, szal azt is vennék :D

Ezenkívül vennék sok animés kiegészítőt és bábut.

2011. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha lenne sok pénzem, akkor elmennék pilóta suliba :)
2011. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én vennék minden napra 100%-os gyümölcslevet, meg nassolnivalónak aszalt gyümölcsöt, vagy kesudiót. Rendelnék pár nyakláncot az avonból, meg kipróbálnám, milyen a műszempilla :D
2011. ápr. 7. 17:35
 6/21 anonim ***** válasza:

Havi 500-ból még nem lehet nagy lábon élni, ha takarékoskodni is akarsz mellette.


Amúgy én gitárokat vennék, játszós autó(ka)t (mert ugye azt mondtad, hogy autó már van), öltönyöket, fegyvereket. Letenném a motoros és a kamionos jogsikat, és vennék egy 600-900-as túramotort.


A gyümölcslé és a kesudió, majd rájössz, nem egy nagy luxus, bármikor megveheted, ha elég takarékos vagy :) Persze ennek az a feltétele, hogy nem veszel minden nap :P


23/F

2011. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdést. Nem a nagy dolgokra kérdeztem rá, hanem az apróságokra.
2011. ápr. 7. 17:49
 8/21 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Ezek párszázezres tételek, apróságok a soktízmilliós ház mellett.

De ha nagyon apróságot akarsz, az obiban láttam 2500-ért csavarhúzókészletet, na azt megvenném :D

2011. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Normálsi édességet és normális gyümölcslevet,vagy inkább rendes gyümölcsöt és itthon kifacsrnám,az az igazi,meg turmis amennyi belém fér (bár banánturmixot igy is csinálok 2naponta 2 litert).


cipő,cipő,cipő...cipőmániás vagyok...

ruhát nem,az van elég.


lakásba mindenféle apróságot,amire most sajnálom (ékszertartó fácska,ruhaállvány,cipősszekrény,rendes könyvespolc,virágállvány)


elmennék végre egy olyan fodrászhoz,(most magamnak festem,fodrász párévente vágja)


megcsináltatnám a fogaimat


manikűrös festené szép mintásra a körmöm (műköröm nem kell,a sajátom elég szép,csak macerás festeni)


23/N

2011. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

elmennék londonba, és kb két héten keresztül minden nap kimennék az oxford streetre, ameddig végig nem járom, minden egyes boltba bemennék ami csak tetszik és minden boltba annyit költekeznék amennyit csak akarnék, aztán ha ott nem volt valamilyen bolt, ami mondjuk Londonban nincs, akkor elmennék oda, ahol van és vennék rengeteg ruhát


itt nem csak a ruhaboltokat értem.

könyvesboltok

drogériák, parfümboltok

sminkesboltok


aztán elmennék az IKEÁba mégtöbb jó cuccot vásárolni


aztán minden országba elmennék ami olyan híresebb, (40 ország->már összeírtam egyszer), mindenhol kipróbálnék mindent, mindenhol ennék a helyi nevezetességekből


elmennék minden nagoynhíres helyre a világon..


elmennék kozmetikushoz, fodrászhoz


ha még maradna pénzem vennék egy cicát és egy kutyát..


ha még nem lenne gyerekem akkor tuti bevállalnék 2őt, mindkettőnek olyan aranyos ruhákat vennék de nem kényeztetném el őket..

2011. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!