Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha sok pénzed lenne, mire...

Ha sok pénzed lenne, mire költenéd el?

Figyelt kérdés

Elsősorban apróságok érdekelnek, bármilyen furán hangzik is. Tegyük fel, hogy van már egy szép nagy házad, autód, lakókocsid, tévéd stb. A bankban pedig van egy kisebb vagyonod, nem megy sehova, és nem kell aggódnod bankcsődtől sem, tehát nyugodtan költekezhetsz...


Vagy egy másik alternatíva, hogy havonta 500 ezret keresel. Miket vennél meg, amiket eddig szerettél volna, de mindig kicsit drága volt? Gondolok ilyenekre, hogy pl. vennél lazacot vacsorára, megvehetnéd a drágább könyveket is, bizsukra is költhetnél, vagy gyarapítanád a dvd gyűjteményedet.


Ti mire költekeznétek?


2011. ápr. 7. 17:03
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Segítenék a családomon és a rászoruló embereken.


Mindig is szerettem adni, de sajnos sosem volt miből mindig mindenkinek ajándékot venni ..


Tudom milyen szegénynek lenni. És tudom, hogy mindig van rosszabb helyzet .. Amikor az ember hiába dolgozik, nem tudja eltartani a családját .. Pedig a gyerekek szeretik a csokit, plüss állatokat … De nem kaphatnak .. Mert étel és az ital fontosabb ezeknél …

2021. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!