Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha hasonló katasztrófa lenne,...

Ha hasonló katasztrófa lenne, te is megtennéd?

Figyelt kérdés

Japánban ugye megsérült az atomreaktor...és többszáz ember vállalkozott rá, h megpróbálják menteni a helyzetet, h ne legyen az eddigi helyzetnél súlyosabb, és megmentsék egy csomó ember életét, számolva azzal, h a biztos halál vár rájuk. Ha ott lettél volna, v. egyszer(tegyük fel) ilyesmi történne a közeledben,te is megtennéd?

kíváncsi vok, mennyien, és arra is, ki miért nem esetleg...írjatok kort, és nemet is pls!


2011. ápr. 8. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én igen,ha engednének.14/L

Több ember élete többet ér mint egy emberé:) vagy páré.

Ha idősebb lennék persze csak akkor.+ jó azzal a tudattal elmenni,hogy több ember életét mentem meg:)

2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy az egyenjogúság élharcos hölgyei jelentkeznének elsőnek...
2011. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 50 fölött lennék és nem lenne valami nagy szám az akkori Életem akkor biztosan odamennék. Most 20 éves fejjel, egészségesen..nem..
2011. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

50 felettikénz ugy h se kutyám se macskám,ugy igen


de igy kisbabával soha...kell neki az anyja...de az apját se engedném

nálam az egyenjogúság kiterjed arra is hogy a férfi is lehet nyuszi,inkább nyuszi mint halott



van elég hősjelölt,menjenek azok

2011. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. Önző dög vagyok, és élni akarok.

29/L

2011. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kerdesedre valaszolva: nem tudom, mert ahhoz benne kell lenni adott helyzetben, hogy tudjuk, mit tennenk igazaban. Elmeleti sikon minden mas.


Biztos halal var rajuk? Szerintem tanultak az emberek a multbol, foleg Csernobilbol es azert azt nem mondanam, hogy biztos halalos beteg lesz ettol. Mar tudjak, hogy milyen ovintezkedeseket kell tenni (mar amire van mod). Egyik rokonom Hirosimaban nott fel, pont azelott szuletett ott, mielott ledobtak az atombombat es semmi baja a mai napig. Egyik rokona sem lett beteg, edesapja csak a 80-as eveiben halt meg rakban.

2011. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!