Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy az emberek...

Mit tegyek hogy az emberek azt higgyék rám hogy arab vagyok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg átlagban, hogy néz ki egy arab srác és csináld meg te is azt.
2011. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg arabul, felejts el magyarul.
2011. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
miért akarod, h azt higyjék? cigány vagy? az olasz már nem menő? :D
2011. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsőként változtattasd meg a neved például! Mohammed elég árulkodó.
2011. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az öltözködésüket figyeld meg

én a buszon szoktam látni egy feltehetően roma lányt, aki olyan stílusosan öltözködik, hogy dél-amerikai félvérnek néz ki. nagyon mutatós csaj. valószínűnek tartom, hogy a többi átlagos romával szemben ő nekiállt tanulni, jó szakmát szerzett, így van pénze azokat az érdekes ékszereket, ruhákat megvásárolni.

2011. ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
A magyart már elég jól töröd.
2011. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy imaszőnyeget, és térdelj le minden nap ötször Mekka felé fordulva imádkozni, bárhol is vagy.
2011. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg mindig arab akarsz lenni? Mar annyiszor kerdezted, egyik valasz sem volt megfelelo?
2011. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 habibi ***** válasza:
55%
hiába tanulsz meg arabul, változtatod meg a neved , leszel hithű muzulmán és kívülről fújod majd a Koránt, iszol jó erős feketekávét, vízipipázol és fogsz úgy öltözködni mint ők igazából soha nem fogsz közéjük tartozni, mert az arabokban van egy megmondhatatlan vmi (nem tudom kifejezni), amit nem lehet megtanulni, de ami magával ragadja az embert és nem ereszti el. Bár az előbbieket ha megteszed, egy átlagember talán elhinné, hogy arab vagy, de amint találkoznál egy arabbal vagy olyan emberrel, aki ismer ilyen származásút, azonnal rájönne az igazságra. Én ezt így tapasztalom , mert akaratlanul is összehasonlítom az arab barátaimat az európai ismerőseimmel. Az európaiban nincs annyi tűz,összetartás,önmegtartóztatás, elfogadás, törvénytudatosság és hit mint az arabokban.
2011. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

"Az európaiban nincs annyi tűz,összetartás,önmegtartóztatás, elfogadás, törvénytudatosság és hit mint az arabokban."


Most már....most már valóban nincs. Mert a liberalizmus és a "szabadság,egyenlőség,testvériség" ördögi jelszavai kiölték belőle. Ez az individualizmus és "felvilágosodás" gyümölcse.

2011. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!