Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csúnya ez az írás? Szerinted...

Csúnya ez az írás? Szerinted hány éves írta?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 8. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem bőven elfogadható külalak :)
2011. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem viszonylag szép, 23- 24 éves írhatta.
2011. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A tanárok összetennék a két kezüket ha én így írnék.. :D
2011. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kezdő középiskolás lehet
2011. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem csúnya: D

16-20-ra tippelem.

2011. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az író magányosnak érzi magát,kisebbségi érzése van,tiszteletben tartja a hagyományokat,és csapong a figyelme,hamar elfárad,vagy nem érdekli,amit csinál.

A külalakkal semmi baj,kicsit rendezetlennek,hanyagnak tűnik,mert gyorsan írták és a szavak közepén megszakad a folyamatosság.

2011. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 habibi ***** válasza:
hát szerintem szépen ír az illető, de korhatárt nem mondok, mert magamból indulok ki (18 évesen úgy írok mint kiselsős koromban- hatalmas betűk (cca 1 cm) és nagyon széthúzom, de nem tudok változtatni rajta)
2011. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 17-25 éves írhatta, nő.
2011. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A nélkül válaszolok, hogy az előzőeket olvastam volna, így nem befolyásolnak.


Az írás nem csúnya. Viszonylag azonos méretű karakterekkel ír, ez önmagában kiegyensúlyozottságra utal, ez a szép benne. Ugyanakkor feltűnően sok helyet hagy ki az egyes szavak között, ez nekem valamiféle szétesettséget, széttöredezettséget sugall. Nem tudom pontosan, mi a gond, de ebben valami rendelleneset látok. Talán nem megy szép folyamatosan az élete. És a másik, ehhez képest talán kisebb gond, hogy nem elég egyenesek a sorai, kissé lefelé hajlik, ami némi erőtlenséget, bizonytalanságot mutat.


Szerintem ezt egy 30-40 körüli nő írhatta. Nem értek hozzá, csak találgattam. Kíváncsi lennék, mi a valóság.

2011. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet én vagyok a gyökér, de sajnos én alig tudom elolvasni xD
2011. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!