Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan éltek kettős életet? És...

Sokan éltek kettős életet? És mennyire bírjátok?

Figyelt kérdés

Az én esetem, és én már nehezen bírom lelkileg:


Élsportoló vagyok, ismernek, és emiatt nem igen lehet magánéletem, az újságokban, a népnek el kell játszanom a nagy csábítót, de srácokat csak itthon fogadhatok, azaz velük nyilván nem ismerkedhetek.


Van valakinek még ennyire kettős élete és kiakasztja vagy csak engem?


2011. ápr. 10. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ki vagy te?

ismerhetünk???

2011. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
feltehetően ismersz
2011. ápr. 10. 14:53
 3/14 anonim ***** válasza:
mi a neved?
2011. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

wahahah


most csak ezért írtál, vagy hasonló cipőben jársz és válaszolsz?

2011. ápr. 10. 14:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem ennyire kettős életem azért nincsen. Én csak az egyetem és a magánéletem között ingázok. Az egyetemen sokan ismerik az "arcom" a tanulmányi eredményeim miatt, utálom ha terjengnek rólam a hírek, a pletykák, utálom hogy a falnak is füle van, gunyolódnak, csámcsognak, hogy senkinek nem lehet elmondani semmit, mert tuti felturbózva hallom vissza. A legnehezebb az egészben, hogy nem tudom ki igaz barátom, kiben bízhatok, és ki az aki csak érdekből barátkozik velem. A magánéletemet nem osztom meg ott senkivel, és igyekszem úgy alakítani a dolgokat, hogy ne is onnan találjak párt magamnak. Számomra egyelőre ez a nehéz, de igyekszem beleszokni/hozzászokni, talán egy idő után könnyebb lesz.
2011. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mármint neked is fiús ügyek miatt van ez vagy más oka van?
2011. ápr. 10. 15:09
 7/14 habibi ***** válasza:

nem tudom, h. az én helyzetem olyan- e, de:

mindenki ezt látja rajtam: mosolygós, vidám,optimista, magabiztos, céltudatos, okos és erős, akinek nincsenek érzései (nem sír sose), nincsenek gondjai, maximalista, karrierista és egyedülálló(aki valószinűleg soha nem lesz párkapcsolatban )nő

de valójában nagyon gyenge vagyok, egy kudarc az életem tele gonddal és aggodalommal, pesszimista vagyok, és nagyon érzékeny és igazából már 7 hónapja párkapcsolatban élek (csak a szüleim tudnak róla). ha véletlenül mutatok egy picit is a valódi énemből pl. egy pesszimista mondat, akkor már kérdik, h. mi ez a nagy változás?... Tehát úgy is mondhatnám, h. megjátszom magam a barátaim, ismerőseim előtt, mert úgy érzem, ők ezt várják el tőlem és ezt akarják látni.

Néha kiakaszt ez az erős kontraszt, de így mindenkinek jobb

2011. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15.05 vagyok, nem csak a kapcsolataim miatt, bármi miatt pletyka indul... akár családi téma, akár barátokról, akár párkapcsolatról, akár egy félre éthető mondat, és már indul a láncreakció. Utálom ezt az életet, viszont a szakot amin tanulok semmi pénzért nem adnám fel, hiszen érdekel, és nem mellesleg nagyon jól is megy. Nálam is az van amit az utolsó írt. Az egyetemen "megjátszom magam", nevetek akkor is, ha nagyon fáj, hogy senki ne lássa, és ezáltalán ne is érdeklődjön hogy létem felől, mert abból úgy is mindig csak rosszul jövök ki. Amikor hazaérek este fáradtnak érzem magam... nem az egésznapos koncentrálás miatt, hanem mert akkor levehetem az álarcom, végre kiadhatom az érzéseimet és önmagam lehetek!
2011. ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát nekem erre nagyon sok energiám megy el ...

a sajtóosztály persze gyártja az álhíreket amiket a cikkekben megjelentetnek, sőt leszerveznek nekem álbarátnőket is, na de aztán csak a 4 fal között lehetek önmagam, és ilyet aztán soha senki nem tudhatna meg

2011. ápr. 10. 15:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem hogy igyekezz minél kevesebbet foglalkozni ezekkel. A normálisabb emberek úgysem a bulvársajtóból tájékozódnak, és nem hisznek el mindent amit látnak, ezekkel ne foglalkozz! Persze megértem, hogy nehéz, de ha van egy-két olyan barátod akikre számíthatsz, párkapcsolatod, és családod, akkor ne bánd a kettős életedet. Rengeteg energia kell hozzá én ezt elhiszem, viszont elértél valamit az életben, amit mások nem, erre légy büszke, és ne bánd! :)
2011. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!