Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy bírjátok a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok a szingli életet csajok? Én nehezen. Kéne már egy jó pasi, hol lehet ismerkedni normális pasikkal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A normális relatív fogalom. Definiáld, hogy mit értesz alatta.
2011. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ott ahol a normális csajokkal
2011. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
velem utcán, sajnos csajok leszólítgatása nem az én stílusom :)
2011. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szarul. Én vagy 2-3évig voltam szingli, mivel úgy voltam vele, h csak olyannal jövök össze aki tényleg nagyon bejövős. Jó szar volt, de most van párom és megérte ő rá várnom. :)
2011. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

20 éve szingli vagyok és jól bírom. :DD


Senki nem akaszkodik rám, nem hívogat - na jó de, néha elviszik magukat a pasik és napjában többször is zaklatnak - nem vagyok lekötve, bárkit megnézhetek, bárkivel táncolhatok, bárkivel beszélgethetek, bárkivel viccelődhetek stb...nem tartozom senkinek magyarázattal, hidd el tök jó érzés!! :D


Élvezd inkább te is!! :))

2011. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Néha jól, néha kevésbé jól. Hiányzik már egy társ. Valaki, aki tényleg szeret és akit én is szeretek nagyon!

De én azon az elven vagyok, hogy inkább legyek egyedül, minthogy látszat vagy érdekkapcsolatban legyek valakivel.

16/L

2011. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség talán, de én élvezem a szingli létet.

Én választottam :) Azt azért tudom hol keressek párt, ha elegem van a szingliségből.

Minden korosztály máshol található, szóval hány éves vagy?

2011. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen.Egy csaj aki bevalja, hogy nehezen birja egyedül...pedig mindig az a benyomásom, hogy olyan jól elvagytok egyedül, hiszen nagyon ritkán néz meg egy lány egy pasit az utcán, vagy mutatja ki a tetszését.Legalábbis az "én világomban" igy van és tudom hogy a férfiak elég nagy része nem megy oda csak úgy egy nőhöz...előtte szeretne szemezgetni stb. szóval jópasik vannak de kitudja neked ki is a jópasi...
2011. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Ez igen.Egy csaj aki bevalja, hogy nehezen birja egyedül"



Te pedig elhiszed,hogy ezt a kérdést nem "vakációzó Pistike" írta...

2011. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nehezen. Szeretnék már valakit, akit szerethetek. :(

17/L

2011. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!