Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Illik valamit vinni a ballagás...

Illik valamit vinni a ballagásra? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó, aki idén fog elballagni.

A kérdés az, hogy manapság illik-e "ballagási ajándékot" vinni.

És ha igen, akkor mit adhatnék neki?

Csak úgymond sulis barátság a mienk, de abból a legjobb fajta, mert mindent megosztunk egymással, csak sulin kívül még sosem találkoztunk.

Nagyon megbízom benne, és Ő is bennem.

(Virágot nem szeretnék vinni)

Ja és mikor kell odaadni az ajándékot? Úgy értve, hogy a ballagás elején, esetleg végén, vagy mikor?

(Csak az iskolai ballagásán leszek ott, az összejövetelen nem)

14/L


2011. ápr. 11. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem illik:) Valami emlékezeteset.Pl.: emlékkönyv,fotóalbum,ékszer esetleg,vagy parfüm.

Az én ballagásomon a végén,mivel addig nem is találkoztam a rokonaimmal és a család tagjaimmal + az elején nem is tudtam volna sehova se tenni azt a sok mindent.De nézd,hogy a többiek mikor adják oda:)

2011. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy fotóalbumot a sulis éveiről, az nagyon szép és emlékezetes.

Általában a ballagás elején szokták adni, de tudakozódj a sulijában:)

2011. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Mentek a zöld kezecskék.

Azt talán kihagytam, hogy egy suliba járunk. :)

2011. ápr. 11. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!