Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért félek az új közösségektő...

Miért félek az új közösségektől? Elsős gimisek hogyan ismerkedtetek az új osztálytársaitokkal?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz témakörbe tettem a kérdésemet.Szóval jövőre 9.-es leszek,eltávolodunk a régi osztálytársaimmal akiket már 8 éve ismerek.Bekerülök egy új közösségbe és rettegek,hogy senki sem fog mellém ülni,hogy csak én fogok esetleg puskázni ha nagyon nem megy valami,hogy csak én fogok rossz jegyeket kapni stb...

Veletek ez hogy volt?Hogyan viselkedtetek?Első napok?Év nyitó?Hogy találtátok meg az új osztályotokat?:$

Nem kötelező válaszolni,ha unatkozol és szívesen megosztanád velem az emlékeidet,tapasztalataidat akkor megköszönném!:)

14/L


2011. ápr. 12. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Valakinek meg kell hagyni,hogy kezdeményezzen,nem kezdeményezhet mindenki:D Én ebben a "szerepben" a nem kezdeményezőset szeretném:)"


Ez, kérlek szépen, poénnak poén ugyan, de attól még kifogás.

Igenis kezdeményezhet mindenki, mert ha ketten kezdeményeznek egyszerre, akkor mindössze annyi történik, hogy mindketten még jobban megörülnek egymásnak, hogy de jó, ő is kíváncsi rám!!! és annál jobb barátok lehetnek aztán.


Szóval tedd csak szépen félre a kifogásaidat is, és IGENIS LÉPJ ÉS KEZDEMÉNYEZZ. Ha meg valakit épp nem érdekelsz, hát na bumm, húzd le a listádról, és menj tovább, vannak éppen elegen. KIZÁRT, hogy ne találj legalább egy olyat, akiért érdemes volt végigjárni a többit. :) (És még valószínűbb, hogy SOKKAL többet fogsz találni egynél. :) )


SZÓVAL HAJRÁ, GYERÜNK!!!

2011. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

igazad van:) Köszi!

Na majd meglátom milyenek lesznek a körülmények stb...

2011. ápr. 14. 14:22
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok kilencedikes egy gimiben, és szerintem az a legfontosabb, hogy add önmagad és beszélgess sok mindenkivel. Meg kell tudnod, hogy ki az, akivel egy húron pendülsz, akivel tudsz beszélgetni, és ez egyáltalán nem kéthetes feladat (legalábbis nekem nem annyi volt), szóval ne ess kétségbe, ha néha hirtelen teljesen egyedül érzed magad. Egy idő után minden kialakul. (:

A másik meg hogy mindenki felé légy nyitott, fogadd el őket úgy, ahogy vannak, hogy cserébe ők is elfogadjanak majd.

Drukkolok :)

2011. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm aranyos vagy:) :D

ment a zöld:p

2011. ápr. 15. 19:15
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen bajom van

eléggé fura egy lány vok:szinte mindenen nevetek és tök idiótán meg ilyenek

az oszt.társaim már elfogadtak így ahogy vagyok, az összes lánnyal jóban vagyok, de a fiúk többsége utál(mondjuk ez nem is baj, a másik osztályból pasim is volt már)

és eléggé be vagyok parázva, h az új suliban nem fognak elfogadni

adjatok nekem is légyszi még tanácsot

kedves kérdező! hova mész továbbtanulni?

2011. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!