Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol szerezhetnék barátokat?...

Hol szerezhetnék barátokat? Van esetleg barátkozós netes oldal?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anyuka vagyok, gyeden vagyok a babámmal, nincsenek barátaim, a munkahelyi kolleganőkkel már nem igazán tartjuk a kapcsolatot, egész nap nincs kihez szólnom, max anyumhoz mert vele lakunk együtt, de vele nem lehet sokféléről beszélni. Néha már úgy érzem bekattanok, hogy nincs kihez szólnom. Eljárni nem tudok itthonról mert pici még a babám, ezért gondoltam hogy van-e esetleg olyan oldal ahol konkrétan barátkozni akarnak az emberek, nincs időm keresgélni mert csak akkor tudok a gép előtt ülni, ha alszik a kicsi.
2011. ápr. 15. 18:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Csatlakoznék én is a beszélgetősdihez :) Ha gondolod,írj privátban kedves kérdező :)
2011. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Velem is valaki:(
2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!