Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek nem esik...

Lányok! Nektek nem esik rosszul ha a barátnőtök a baráti társaságból elmegy egy másik barátnőtökkel valahova ( mozi színház, koncert, fagyizás, házibuli) nélkületek? Nem vagytok féltékenyek, hogy vele elmegy valahova veletek pedig nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Hülye, aki ilyen miatt féltékenykedik, ráadásul önzőségre vall.
2011. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
83%

velem most ugyanez van, csak én vagyok a barátnő aki elmegy mással


van egy barátnőm, ő sosem akar átjönni hozzám, nem jön velem fagyizni, sétálni stb. viszont a suliban egy csomót nevetünk meg beszélünk


aztán egy volt barátnőm, akit anno nagyon megutáltam minden nap kijön velem beszélgetni


én úgy vagyok vele, annak a barátnőmnek akivel most jóban vagyok, megvolt a lehetősége hogy kijöjjön velem, de nem fogadta el, helyette a másik viszont kijön, lehet hogy ez a mostani barátnőmet bántja, de akkor rájön hogy nem csak a suliban kéne találkozni....


nem lehet hogy te utasítod őt vissza? ha nem, akkor meg mond el ezt neki, finoman vezesd fel, nehogy aztán megsértődjön és odavesszen az egész barátság...

2011. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
nem.de ha vele elmegy valhova és velem nem,akkor igen,már ha nincs értelmes magyarázata.
2011. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
de, az eddigi összes barátságom emiatt bukott meg. egyszerűen nem birom elviselni a "konkurenciát" :/
2011. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha tudja (mert mondtam már neki) hogy én is elmennék ilyen programokra.
2011. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

mivan?

férfiaknál nincs ilyen miatt sértődés? mindenen fennakadni? ha nincs probléma látom csinálsz

2011. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
83%
Hát ha tudja hogy pl. én is szeretem az adott filmet,vagy közös kedvenc helyekre mennek. Még azt utálom,ha valamelyik barátnőmet megkérdezem h eljön-e velem valahova,de ő nemet mond mert pl. beteg,vagy nem engedik a szülei rá pár órával meg megtudom mástól hogy egy másik barátnőjével elment valahova. Szánalmas..
2011. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tade ***** válasza:
41%
Szabad ember, oda megy, ahova akar, nehogy mar toled keljen kernie engedelyt, hogy kimehessen a masik baratnojevel. Nekem inkabb az jon le, hogy neked rajta kivul mas baratnoid nincsenek . Ne legy feltekeny mert ezzel inkabb azt a hatast ered el, hogy o csak veled mehet ki, ergo te birtokolni es kontrollani akarod ot. Ha nagyon irrital a dolog, akkor beszeld meg vele, vagy legkozelebb csinaljatok kozos programot harmasban.
2011. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom. Ovoda... Nem kapok szikrát a kérdés miatt:D Lehet még nem mondta neked senki, de tudd meg, nem csak te létezel a világon. Vagy sokat ülsz otthon? Találd fel magad te is szépen. Valamiért csak barátnőd a csaj. Gondolom ti is szoktatok együtt csinálni valamit-.-
2011. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Elég nagy a baráti társaságom, így elég nehéz összeegyeztetni, hogy ki-mikor-hova. Ha programot szervezünk, mindig mindenkit megkérdezünk, hogy szeretne-e jönni, még akkor is ha biztosra tudjuk, hogy neki akkor épp nem jó, így ki van zárva a sértődés lehetősége.
2011. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!