Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mész moziba,...

Milyen gyakran mész moziba, színházba, operába?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén: soha. Nem telik ilyesmire.
2011. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-Operába soha nem voltam..

-Színházba fiatal lányként elmentem párszor,de nem az én világom

-Moziba amíg otthon éltem havonta egyszer egy csajos napon elmentem(csak mi lányok hárman)

De amióta külföldön élek,nem járok moziba,inkább letöltöm a filmet és otthon nézem meg.

38/N

2011. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Moziba kb. hetente, színházba kb. havonta, operába pedig bérletem van, így kb. kéthavonta jutok el.
2011. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Operába, színházba nem tudok kivel menni, egyedül meg nem szeretnék, mert utálom mikor emiatt kinéznek.. Moziba eljárok egyedül, de ott is van hogy megkérdezik a jegyárusok mikor jegyet veszek hogy "Csak egyet??" .... Moziba amúgy akkor megyek, ha van olyan film amit érdemesnek tartok megnézni, szóval... van hogy nem megyek hónapokig, van hogy megyek minden héten.
2011. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Moziba, színházba anno iskolával jártam, operának még csak a közelében se voltam, ma egyikre se jut.
2011. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mozi havonta 3× kb a többibe soha
2011. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Színházban talán 2szer voltam, akkor is az osztállyal mert iskolai előadás volt.

Moziban kétszer voltam, de nem is hiányzik mert otthon megnézem a filmet.

Operában nem voltam.

2011. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Operában egyszer voltam. Színházba kb. 3 havonta, nagyon szeretem, pont tervezzük a barátommal, hogy elmegyünk. Ez olyan pluszt tud nekem adni, amit máshol nem tudok megkapni. Egyszerűen varázslat:) Moziba elég ritkán megyek, csak ha olyan film van, ami tényleg érdekel. Félévente- évente. 20/L
2011. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Moziba havonta kétszer átlagosan, színházba félévente egyszer, operába meg szinte soha.
2011. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Operában a múlt évben voltam, de lenne egy két darab amit szívesen megnéznék.

Színházba talán 2hét múlva megyünk, és utána még egyszer aztán megnézzük mi lesz belőle (az egri színház is népszínház lesz)

Moziba meg akkor megyek ha nagy film van, a múltkor a Király beszédjén voltunk, esetleg valami jó 3d-és.

2011. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!