Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktál egyedül színházba menni?

Szoktál egyedül színházba menni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, imádom a színházat. A barátaim sajnos nem, a szüleim kevésbé, meg nincs is mindig 3 jegyre pénzünk. Én kitaláltam, hogy mindig elrakom azt a pénzt, amit kapok ( apu szokott adni 2-3 naponta pár száz forintot) és mondjuk havonta elmennék 1-1 előadásra egyedül. Milyen az? Nem néznek furcsán az emberre, pláne hogy ennyi idős?
2011. okt. 16. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy néznek?Ha szereted a színházat járj oda.
2011. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok, ha véletlenül találok olyat, aki jön velem, jó... de általában egyedül megyek... így is nagyon jól szórakozom :)

Hogy ki hogy fog rád nézni, ne foglalkozz vele, szerintem még elismerő pillantásokat is bezsebelhetsz, ha azt vesszük, milyen kevés korodbeli jár színházba.

2011. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják az előbbiek :)
2011. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjél csak, nehogy visszafogd magad! Teljesen jó, én is gyakran megyek hangversenyre egyedül is, legkevésbé sem "néznek" furcsán emiatt az emberre, tök rendben van, ez a szórakozásról szól!
2014. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!