Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Komoly hírportál fogalmazhat...

Komoly hírportál fogalmazhat úgy cikkeiben, hogy "a fagyi visszanyal"? Csak engem idegesít ilyet olvasni?

Figyelt kérdés
Semelyik más hírportálon nem olvastam még ezt a kifejezést, ha híradóban ilyet hallanék felállna hátamon a szőr. Egy komoly hírportál megengedhet magának ilyen fogalmazási módot??
2011. ápr. 18. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik hirportal irta ezt? Csak azert kerdezem, mert pl. az indexen siman vannak ilyenek es azt nem tartom egy komoly hirportalnak, mert a hirrovata is felig bulvar. Vegulis ez egy kifejezes, annyira nem huzos, rosszabb is van. Pl. bizonyos hirportalokon szinte minden cikkben helyesirasi vagy elutesi hiba van es pongyolan fogalmaznak. Manapsag meg mar az is teljesen elfogadott, hogy egy bulvar hir szalagcimeben csunya szo van. Szoval en nem vagyok meglepodve ezen a stiluson...
2011. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bombahir.hu


Szerintem szóban haverok között lehet, hogy elmegy ez a kifejezés, na de nem egy hírportálon. Az index meg tényleg nagyon bulváros lett.

2011. ápr. 18. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egyértelműen gúnyból írta, vagy az egész cikknek oylana hangvétele, akkor illeszkedhet bele. Bár éna gúnyos stílust, amivel egyes hírek írói illetik azokat, akikről szólnak, alapból nem bírom.
2012. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!