Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16 évesen első személyi...

16 évesen első személyi igazolvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Első személyimet csináltatnám holnap.(igen lusta voltam)és az lenne a kérdésem hogy kell-e hozzá szülő és valamilyen büntetésre/fizetésre számíthatok-e.

Köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 18. 19:18
1 2
 1/14 Carena válasza:
Hát elég keményen megbűntetnek! Én 4napot késtem és az volt 15000Ft! Nem gyengén voltál lusta akkor! Gratulálok!
2011. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Carena válasza:
Jó trehány vagy! Csajomat is 20000ra büntették,igaza van az előttem írónak! Genyák,dehát szó mi szó megérdemled! Majd örül a család,...végül is ezek szerint nem nagyon törődnek veled. Leszarják,hogy van e vagy nincs személyid!
2011. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nektek nem volt középsuliban (akik hamarabb töltik a 14-et,általánosban) kötelező személyi csináltatás?


felénk kötelező jelleggel csoportosan kell vonulni,igy fix h mindenkinek megvan

2011. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó tudom megérdemlem.De azért ne hogy a válaszolók huzzák már föl ezen magukat kérem.Csak egy kérdést tettem föl és egy normális választ vártam.És a családi állapotomról meg nem kívánom feszegetni köszönöm.
2011. ápr. 18. 19:35
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi ilyesmi :S
2011. ápr. 18. 19:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezért büntetnek? Az illeték az biztos fix 3000 Ft neked, de hogy büntetés is lenne? Mert miért? Hol van az leírva, hogy 0-14 ig meg kell csináltatni az első szem. ig. különben büntetés. Csupán érdeklődöm.
2011. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj nézem mindenhol és sehol nem találom leírva pontosan hogy mennyi büntetésre számíthatok.Jó lenne azért tudni.
2011. ápr. 18. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk az való igaz, hogy hanyag voltál, a személyi az fontos, bármilyen ügyintézéshez szükséges. Pl középsuliban sem kérték tőled???


De remélem lesz olyan aki felvilágosít minket, hogy hol van ez levésve, hogy bünti ha nincs.

2011. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én már 5. osztálytól gimnáziumba jártam. 8 osztályos gimi szóval nem.
2011. ápr. 18. 19:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen jó lenne ha valaki pontosan megtudná válaszolni.Holnap megyek az okmányirodába de azért jó lenne tudni hogy számíthatok-e több tízezer forintos büntetésre.
2011. ápr. 18. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!