Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan jutok el az ismerkedésig?

Hogyan jutok el az ismerkedésig?

Figyelt kérdés

20 éves elmúltam és még soha nem volt barátnőm, mert egyszerűen még csak nem is sejtem, hogyan kell "barátnőt szerezni". Nincsenek olyan barátaim, akikkel olyan helyekre tudnék járni, ahol olyan nők lennének, akikkel meg tudok ismerkedni.


Sokan mondják itt fórumon, hogy ismerkedni bárhol lehet, buszmegállóban, parkban, etc... de hogy? Várom az 5-ös buszt, ott van mellettem egy lány, odamegyek hozzá és megkérdezem tőle, hogy "van kedved ismerkedni"? Arra nincs készségem, hogy csak úgy spontán elkezdjek vele beszélni az időjárásról, vagy bármi másról.


Na de akkor hogy? Egyedül csak nem mehetek be egy diszkóba úgy, hogy senki nem is ismerek. Nem vagyok az a fajta, aki csak úgy spontán odaállhatna valami baráti társasághoz és olyan ismerősöm sincs, akit elhívhatnék, hogy jöjjön velem.


Szóval akkor hogy lehetséges barátnőre szert tenni? Társkeresőkön van össz. 15 lány, akik ebben a városban, vagy a környéken élnek, de mindegyik az a plázacica, akikkel el se tudnám képzelni a "barátkozást"... még mással se.


2011. ápr. 18. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyetem, munkahely, rendezvények, hobbi, sport
2011. ápr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzetedet.

pl:

buszmegben odamosolygol, és elkezded:De sokat késik megint ez a busz, tegnap is...,

és máris beszélgettek, és nem úy kezdted, hogy fel akarod szedni. Ha úgy kezdenéd, hogy járnál velem? akkor tutira elhajtanak.


Szóval először csak 1 általános téma is megteszi, később meg jöhet a "és te mindig itt szoktál várni a 7es buszra?" vagy hasonlók.


Kisit fantáziálj, és menni fog,


Cupp 20/N

2011. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De miért mondanám, hogy késik a busz, ha 8 percenként jár és nem késik? :P
2011. ápr. 19. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Jolvan na, csak segíteni akartam. Azt nem tudhatom, hogy te milyen forgalmas helyeken jársz, még a végén én leszek lecseszve.
2011. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak jó helyek ahol ismerkedhetsz:egyetem,vagy okj-szakmai tanfolyam,nyelviskola,kresz tanfolyam,nemsokára nyár,mehetsz diákmelóra is majd....

Vagy itt a facebook,nézelődj ott,keress egyedülálló szimpatikus lányokat és irj nekik.....több olyan párt ismerek akik igy jöttek össze...:)

2011. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Uuuuu ez izgalmas kérdés!!! Szóval, ha ezt a buszmegállóst dolgot akarnánk tovább görgetni, akkor én is azt tanácsolnám hogy semmiképpen ne kezd azzal hogy ismerkedni akarsz, mert ez taszítja a lányokat. Hanem szépen lazán menj oda, és kérdezd meg mondjuk, hogy mióta vár a buszra, aztán mutatkozz be hogy szia, egyébként XY vagyok, kezet fogtok, aztán jó esetben ő is megmondja a nevét, akkor ezt megdícsérheted hogy szép neve van, és mondhatsz olyat hogy amúgy azért jöttem ide mert tetszett a táskád vagy ilyenek, tudod így poénkodni. És mosolyogj, azzal leveheted a lábáról. Meg ajánlom neked a Zöld Pardon-t, na ott aztán lehet ismerkedni, ha jó a humorod, ha érdekes témákról tudsz beszélni, akkor biztos hogy nyert ügyed van. Zöld Pardonba mehetsz egyedül is, kicsit ellötyögsz a tánctéren, oda mész pár lányhoz, elhajtani nem fognak, attól nem kell félned!!! Beszédbe elegyedsz velük, és nyert ügyed van. És ha esetleg külső adottság miatt nem érzed magad vonzónak, akkor se csüggedj, hiszen jó dumával és intelligenciával tuti hogy hiányosságaid a lányok többségét nem fogja érdekelni! :)) Sok sikert!!
2011. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A külsőm átlagos, viszont nincs jó dumám és poénjaim. Talán ez lehet a baj...
2011. ápr. 23. 22:09
 8/8 anonim válasza:
Ohhh hát igen, ez lehet a baj. :( Hát viszont ebben nem tudok segíteni neked. Olvass sokat, mindenfélét. Hiszen csak az igazán intelligens emberek tudnak humorosak lenni. Mert amúgy az írásod alapján értelmesnek tűnsz! :)
2011. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!