Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sztárokkal akarnak példát...

Sztárokkal akarnak példát statuálni! Nem hogy mindenkit rendesen megbüntetnének ha hibázik?

Figyelt kérdés

A minap olvastam ha rendőrság bekérte annak a bulvárújság fotóit amin rajt volt h Liptai Klaudia az anyja rokkant igazolványával parkol. Meg azt is olvastam h egy parkoló cég felmérést végzett h hányan használják jogtalanul a rokkant parkoló helyeket,és ezeket az információkat átadták a rendőrségnek is,de semmit nem csináltak vele.

Vicc az egész.

A Sthol is sztem súlyos büntetést kapott a vétséghez képest. Csak mert példát akarnak mutatni. A közembereken miért nem?

Annak idején a Simek Kitti hidegvérrel lelötte az alvó nevelő apját,és mit kapott érte? Semmit


2011. ápr. 21. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Feltételezhetően ha veled is azt csinálta volna a nevelőapád amit a Simek Kittivel tett az ővé te már rég ámokfutásba kezdtél volna egy fegyverrel a kezedben.
2011. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A mai napig nem bizonyított az h tényleg molesztálta,na mind1. De akkor is,megölt egy embert és semmit nem kapott érte. A Sthol meg részegen és drogosan balesetet okozott,senki nem halt meg (szerencsére) és letöltendőt kapott. Szted ez így igazságos?

ennyi erővel mindenki ölhetne,aztán meg elsírná magát h "jaj,de molesztált"

2011. ápr. 21. 10:22
 3/9 anonim válasza:
90%

Nem így van. A családonbelüli erőszak és az amit Sthol csinált teljesen más jogi kategória.


Például stholnak nem ez volt az első balesete. Az hogy liptai féle képeket bekérték szerintem teljesen jogos mivel ha egy közembert fényképeznek le akkor amikor valami szabálytalanságot követett el és beteszik az újságba akkor őt is elővehetik, sőt te mint magánember feljelentheted a kép alapján.


Szerintem Shtol jogosan kapta a büntetését.

2011. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Honnan veszed ezt a butaságot hogy nem bizonyitott? Miért irsz le ilyet és közölsz tényként?

Egyébként kapott büntetést, de az akkori köztársasági elnök kegyelemben részesitette. Hidd el, ezt nem osztogatják csak úgy.

2011. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És akkor a rendőrség miért nem foglalkozott a parkolócég által készített felméréssel?

Más halált okozó közüti balesetet okoz,és nem kap ilyen súlyos büntetést.

Azért mert egy ismert ember,már példát akarnak mutatni. De a civil embereket meg nem büntetik meg így

2011. ápr. 21. 10:31
 6/9 anonim válasza:
100%
Te miről beszélsz? Szerintem mást is ugyan úgy megbüntetnek mint őt.
2011. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Másokat is így megbüntetnek. Pl. volt két srác akik gyorsulási versenyt csináltak feltették a youtubra és aztán az alapján elkapták őket... mást is megbüntetnek nyugi.
2011. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bretso ***** válasza:
53%
Olyan sötét vagy a joghoz, mint egy jegesmedve a kókuszfeltöréshez. Ne beszélj hülyeségeket, pláne ne a kicsinyes érzelmeid alapján akard felülírni a törvényeket. Stohl büntetése nemcsak, hogy jogos volt, de még csak különösen nem is súlyos az elkövetett bűnökhöz, nézz utána rendesen, utána pofázz.
2011. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ügyvéd vagyok, Stohl valóban súlyosabb büntetést kapott, mint szokás. Megérdemli a büntetést, de kb egy évvel kevesebbet.
2011. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!