Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kibírhatatlan kollégák. Hogy...

Kibírhatatlan kollégák. Hogy szabaduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés

Két kollégám van, egy korombeli srác és egy 40es csaj. Nyáron került ide a csaj, és azóta folyamatosan megy a b@sztatás, ordítozás, parancsolgat, kiadja a munkát, irodavezetőnek képzeli magát, állandóan rám van szállva a főnök, ráadásul rengeteg dolgot megcsinálok helyettük, sőt... Nem tudom, mi a baj velem, kevesebbet keresek mint ők, többet dolgozok, kussban vagyok, nem hisztizek, csak az a bűnöm, hogy az elmúlt fél évben kétszer voltam nagyon beteg.

Tegnap nem dolgoztam, persze rámkenték megint a sz@rt, ma ő nincs, és érdekes, a kollégám is normális, a főnök meg szokatlanul kedves, mosolyog és nem kiabál velem. Nem ez az első, amikor ezt észreveszem.

Mi ez akkor? Mit csináljak?

Előre is köszi!

26L


2011. ápr. 21. 16:30
 1/2 anonim válasza:
Kihasználnak mert látják hogy te mindent megcsinálsz és nem szólsz vissza.Én annyit mondanék hogy ne ugassál csináld meg te ha nagy a pofád.
2011. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:

Nagy igazság, hogy a könnyebb ellenállás felé terelődnek a dolgok.


-ha változást akarsz, először be kell látnod ennek a törvénynek a működést, és el kell kezdened bekeményíteni, különben mindig ez fog maradni- nem csak itt, hanem bárhová mész- ez követni fog: mindehol vannak ilyen emberek.

2011. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!