Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor, ha a...

Mit csináljak akkor, ha a szomszédunk kibírhatatlan?

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédunk (egy velem egy idős,10 éves lány is van ott)kibírhatatlanok!Bővebben:Meg dobálják mindig kővel a macskáinkat,a kutyánkat át akarják csalogatni,és nagyon pletykás,és idióta is!Sok testvére van(kb 5-6)és ők csinálták ezeket,de az a baj,hogy ezzel a lánnyal egy osztályba járok!;(És nem tudom hogy mondjam meg neki hogy bunkó,és kibírhatatlan!
2011. márc. 26. 15:13
 1/3 szamóca. ***** válasza:

nem tudom én már három szomszédot elüldöztem magam mellől mert kihúzták a gyufát:DDD

jó az elsőnél pici voltam az még nem volt tudatos.

a második ellopkodta a macskámat, és a kutyámat is próbálta. nála csak igyekeztem, de nem biztos hogy miattam ment el, azért szeretem úgy elkönyvelni x)

a harmadik most költözött el egy hete. ő szinplán egy számító s*ggfej volt, viszont ő nagyrészt miattunk ment el. felfejlesztettem a tudományt és jogi útra vittük a dolgot:D minden sz*rért feljelentettük, aztán gondolom megunta.

ugyhogy hajrá, lény találékony. egyébként ha valamelyik msot bántaná a kutyámat lehet minden trükközés nélkül szájbarúgnám, az se rossz megoldás

2011. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!Majd meglátom mikor húzza ki megint a gyufát,és akkor.

De olyan is van,hogy itt kötözködnek egymással(családon belül)és az összes szomszédot felverik!Még egyszer nagyon köszi!

2011. márc. 26. 15:54
 3/3 szamóca. ***** válasza:
ha hangosan veszekednek hívd ki a rendőrséget, mondván azthitted valami nagyobb baj van. ki fogja őket idegelni.
2011. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!