Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az e-mail átverés?

Szerintetek ez az e-mail átverés?

Figyelt kérdés

Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki.

A jóváírt elszállásolásról szóló tanúsítvány átvételéhez kérjük, jelentkezzen be az EPETF Program internetes szervizébe, és az alábbi Kiutalási Kóddal, annak lejárati ideje előtt, erősítse meg személyazonosságát.


...


Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért (EPETF)


szerintetek ez átverés vagy igaz?


2011. ápr. 22. 09:15
 1/10 A kérdező kommentje:
az a 3 pont azt jelentené hogy van tovább is az e-mail de nem másolom be ide az egészet.
2011. ápr. 22. 09:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi más lenne? :)
2011. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2011. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

egy fórumról másolom:


"Csak akkor tudod meg konkrétan hogy miről van szó amikor belépsz az oldalra és mikor megnézed a kiválasztható szállásokat amit állítólag"3 éjszakára kifizetnek hejetted" akkor esel pofára hogy még elkérnek 1900 Ft regisztrációs díjat plusz a választható szállások mindegyike felszámol 3000-5000 Ft közötti bizonyos kötelezően fizetendő díjat/nap/fő, szóval ez az ingyenes szállás ha utána számolsz legalább a 3 éjszaka benne van kb minimum:18-30 ezer forintodba + még a hiányzó étkezések, meg az utiköltség stb. Szóval a mai világban már nem lehet elhinni hogy valaki csak úgy ad neked 3 éjszakás szállást, csak úgy ingyen a két szép szemedért. Valahol igyis-ugyis kifizettetik veled."


Egy másikról:

"hajajj, már jópáran megkaptuk. . . . állítólag lehet, de pénzt kérnek érte, szóval, nem ingyanas. kolleganőm ki is fizette, amit kértek, viszont, mikor szállást akart foglalni a megadott helyeken, az már nem ment. ehol se volt szabad szoba neki ezzel a kártyával. . . ."

2011. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy átverés!

Én is kaptam, kiválasztottam Párizst, 3 nap remekül éreztem magam. Fizettek minden, elegáns szállodát, éttermeket. Külön extra volt hogy vörös örömlányokat kértem azt is szereztek minden estére.

Temészetesen ingyen!


Le volt még szervezve hogy találkozom a francia köztársasági elnökkel, de arra már sajnos nem jutott időm a sok remek program mellett, majd legközelebb.

Illetve most talán apám találkozik vele, ő is kapott ilyen mélt, épp most készülödik a reptérre.

2011. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és az email címedet honnan vették?
2011. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom
2011. ápr. 22. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
És csak úgy spontán nyersz? Ez gyanús, legalább játszottál volna...
2011. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyet én már 132142-szor kaptam.. már nem azért, de te jelentkeztél rá? megadtad nekik az e-mail címedet? nem.

átverés. ha igaz lenne már minden ember járt volna 10x párizsban, rómában, és londonban...

2011. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkora kamu, mint egy ház. Én sajnos megtapasztaltam a saját bőrömön, hogy a lehúzásra megy az egész, igaz, az már két éve volt. De azóta is folyamat kapom ezeket, de törlöm is rögvest, mert semmi értelme.
2011. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!