Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Taxis átverés? Ismét szégyelle...

Taxis átverés? Ismét szégyellem magamat?

Figyelt kérdés

Amikor meghallottam,hogy 50 ezerért fuvaroztatta meg a külföldi nőt a taxis, elkapott a méreg. A balatoni botrányok után, ismét szégyellhetjük magunkat!

Mondjuk néha nem megdöbbenek, hogy mit meg nem enged magának egy két pesti taxis!

Miért csinálják ezt? Miért kell az ország egyébként sem túl jó hírét még "öregbíteni"?


2011. máj. 23. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Áhh, én már fel sem húzom magam ezeken. Ugyanez megy külföldiekkel (néha még a magyarokkal is) a piacokon, éttermekben, szórakozóhelyeken, gyakorlatilag mindenhol. Komolyan, én szégyenlem, hogy magyar vagyok. Az általánosítgatások miatt szerintem az jön le a kölföldieknek lassan, hogy minden magyar lop, csal, hazudik... Én nem akarok ilyen lenni.

Ha tehetném, elköltöznék ebből az országból, mert gyomorforgató, ami itt megy.

2011. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Szégyen és az a baj, hogy ezen már meg sem lehet lepődni!
2011. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!